Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

a pa to ti je nova doktrina..nama je dete zapelo za trajnu protezu. nije da joj treba realno (ali ne iz klase sunce majkino, normalni zubi na dete). ali nije ni da je dzaba, pa da je neka bash drama, pa ce da se i plati ako mora. i zena joj (ozbiljna zena, da se razumemo) izrachuna neke sitne nanometre i iznenada izbi ozbiljan estetski problem, koji zahteva da se izvade 4 (chetiri) zdrava (ZDRAVA) zuba, da bi se gornja i donja vilica onda nasilu naslozile jedna na drugu i postiglo to neshto shtagod. i ja pitam, dobro, a da li se sada slazu te vilice, nema dete neke smetnje mehanichke i takoro, naravno da se ne slazu, vi gospodjo ne razumete, estetski problem je veliki. mislila sam da ce da mi zove i psihologa iz neke unicefove ispostave ministarstva prosvete, ne bash da zlostavljam dete shto mi ide okolo kojekakvo, ali psiholoshki udaram na najtanje [emoji38]ol:

i to ne mislim da me radi, da mi izvlachi pare, ona veruje to shto govori.

lepi zubi vishe ne postoje. naslika te na ortopan, povuche geometriju i drop dead gorgeous! nisi u vinklu nikako [emoji38]ol:

mikrometri su u pitanju.i posle brbana kaze ne fali nam nishta vidi koji su nam problemi [emoji38]ol:

sent from bubamoto









  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

pa jel makar taj zub lep? :hihi:

shta kaze?

sent from bubamoto
 

 

taj njen je bombona, jos triesjedan i mogu medju ljude

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ne bi razumela. to je sekta. samo bi se zena chudila, kako to odjednom emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

 

 

ali jebemu, ovaj njen tj njihov pristup je destruktivan.

da sam npr adolescentkinja bacila bi me u depru. to ne moze tako. sta je sljedece, odem kod dermatologa i krene da me ubjedjuje da nosim kesu na glavi dok ne ubrizgam botoks? 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

dobro je dok potpuno ne usvoje ono majstorsko

"gospodjo, zaboga, ko vam je to radio" :laugh:

 

 a dermatolozi su tek festa

 

to sam i ja pomislila :D

Link to comment

Morgana nista ti ne fali! Lepa si ko lutka i imas lepe zube! I one plave krupne znatizeljne okice... Ma idi :wub:

 

 

Lazu sve da namaknu lovu

To sve bezobrazno kad krenu jaoo ko te sisao, farbao, popravljaju zube..... 

Zato volim onog konjevica u igalu, gleda mi zub sto sam radila ovde na univerzitetu jer sam tri zubara promenila, los osecaj... Odem kod studenatq, konjevic veli da jebe oca, ovo ko ti je radio ja ne bih mogao ovako dobro.. Ekstra uradjeno! 

Gleda, ko da gleda u mona lizu a ne u zub sa 4 rooth kanala. 

Edited by mustang
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

ma imam ok zube, nisu holivud ali nisu ni blizu krsa, nego izgleda da je sve postalo pijaca pa i stomatologija

 

hvala :)

 

konjevic je ok, isla sam kod njega ranije

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...