Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

On 20.4.2019. at 12:38, Tvrdica said:

 

мени матовилац откриће!

 

Ćale odlepio od veselja, pogotovo što sad ima i ovog Maxi pakovanja od 70g po dobroj ceni. Dosad sam dovlačio iz Ljubljane, Hoffer ima 125 g za evro i kusur, na pijaci je tamo i preko 10€ kilo. Najčešče kao salata sa klasičim kiselim dresingom, pa preko tras pasulj ili leblebije, uz malo ljute papričice. Pre koju godinu je i neko od povrtarske ekipe na Kaleniću imao nakratko, žalili su se da je preveliko zezanje oko uzgoja.

Edited by ajgor
Link to comment
On 19.4.2019. at 9:41, Frank Pembleton said:

Ko je proizvođač, da se gleda i na drugim mestima 😉 

 

E proizvođač je Sunce :huh:

... taj neki pekarski pogon, njihov valjda

Link to comment
6 hours ago, ajgor said:

 

Ćale odlepio od veselja, pogotovo što sad ima i ovog Maxi pakovanja od 70g po dobroj ceni. Dosad sam dovlačio iz Ljubljane, Hoffer ima 125 g za evro i kusur, na pijaci je tamo i preko 10€ kilo. Najčešče kao salata sa klasičim kiselim dresingom, pa preko tras pasulj ili leblebije, uz malo ljute papričice. Pre koju godinu je i neko od povrtarske ekipe na Kaleniću imao nakratko, žalili su se da je preveliko zezanje oko uzgoja.

 

Ја га пазарила у Лидлу био на акцији 125 г испод 100 динџи а увоз је из Италије. Поздрав госн Ћалету.:D

Link to comment

Ima matovilca na pijacama poslednjih godina kod ovih sto prodaji rukolu, razne sveze zacine i zelene salate. Ne znam koliko kosta trenutno, videcu ovih dana.

 

Ja ga volim i mesam sa mix salatama: rotkvice, mlar luk (crveni na rebarca kad nema mladog), rukola, neka paprika, masline, dresing limunov sok i maslinovo.

A moze i u neku tzv. prolecnu sa kuvanim jajima, mladim lukom, suvim mesom i bas mi se djasvi [emoji4]

 

 

Link to comment
Dobar je rok
[emoji3][emoji3]
Sta ti ovo znaci?

Interesuje me do kada je tacno rok, da bih znala da li da se cimam ili ne, u smislu i za slatkise koje treba da pravim tamo sredinom, pa i krajem maja, ipak mi Merkator nije usput
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...