Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

I fakat traje pun qrac... Imali su prošle (pretprošle?) godine i komadiće, ono, tuna komadići fazon, verovatno ostaci od rezanja, jedno 20-30% jeftinije.

Ja kupio kao za kuvanje, međutim izelo se sa lebom jednako kao i fileti :lolol:

 

Mada, moja ljubav su srdele, nečišćene, u soli, tvrde, pa dok cirkaš, pomalo čistiš, zaglavi ti pokoja krljušt međ' zube, uživancija :lolol:

 

Naravski, pakovano u recikliranu konzervu od jedno 3 l zapremine. Jedna od lepših uspomena na letovanja u Veloj Luci.

Link to comment

nema slika na netu..konzerva je sa bledo krem printom na beloj povrsini,slicno izgleda kao npr one njihove leblebije taj neki kolorit ..dosta neugledno izgleda ,kosta 99din..u novosadskom Tempu je u delu sa egzoticnim namirnicama..

ako ti pomaze  :lolol:

Edited by ivy
Link to comment

nema slika na netu..konzerva je sa bledo krem printom na beloj povrsini,slicno izgleda kao npr one njihove leblebije taj neki kolorit ..dosta neugledno izgleda ,kosta 99din..u novosadskom Tempu je u delu sa egzoticnim namirnicama..

ako ti pomaze  :lolol:

Umeju oni to da sakriju lepo...Mada ne znam sta bih iradio sa tim kondenzovanim mlekom...

Link to comment

u maksiju sam videla organski limun italijanskog proizvodjaca alce nero. ako nekom treba jestiva kora limuna, evo prilike. 

 

hmmm, da li rizikovati.

 

prošle nedelje dobila crnogorske pomorandže, organik domaće.

pojedene sa sve korom.

Link to comment

hmmm, da li rizikovati.

 

prošle nedelje dobila crnogorske pomorandže, organik domaće.

pojedene sa sve korom.

 

slobodno, preuzela sam rizik za sve i pisala im da budem sigurna da je kora stvarno jestiva. evo sta mi je danas odgovorio djanuluka :)

 

First of all we apologize for the late reply.

According to the organic production law, our lemons (like all of our products) are NOT treated with any kind of fungicide or other chemical substance.

The skin is 100% edible and can be used to prepare cakes, in infusion, etc…

 

 

(ovo se dakle ne odnosi za organski limun koji pakuje jovanjica i na kom nigde ne pise da je kora jestiva, vec samo za alce nero)

Edited by darling
Link to comment

slobodno, preuzela sam rizik za sve i pisala im da budem sigurna da je kora stvarno jestiva. evo sta mi je danas odgovorio djanuluka :)

 

First of all we apologize for the late reply.

According to the organic production law, our lemons (like all of our products) are NOT treated with any kind of fungicide or other chemical substance.

The skin is 100% edible and can be used to prepare cakes, in infusion, etc…

 

 

(ovo se dakle ne odnosi za organski limun koji pakuje jovanjica i na kom nigde ne pise da je kora jestiva, vec samo za alce nero)

 

u tom slučaju  :thumbsup:

Link to comment

Umeju oni to da sakriju lepo...Mada ne znam sta bih iradio sa tim kondenzovanim mlekom...

 

 

ne znam ni ja..mene taj proizvod ustvari uopste ne zanima samo prenosim info 

Link to comment

Zna li neko gde se mogu kupiti dobre kućne papuče - da nisu kao većina ovih koje krenu da se raspadaju posle mesec dana?

 

Послато са Lenovo S60-a уз помоћ Тапатока

Link to comment

Zna li neko gde se mogu kupiti dobre kućne papuče - da nisu kao većina ovih koje krenu da se raspadaju posle mesec dana?

 

Послато са Lenovo S60-a уз помоћ Тапатока

e, ne znam da li su dobre, al ima gomila papucha lepo izgledajucih u dzambu u super veru. osim ako su ti pipci 47, isto nece da valja :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...