October 7, 2025Oct 7 Ja sam ovu seriju prvi put gledao kao tinejdžer i bila mi je teško sranje. Drugi put sam je gledao u 30-im godinama i od tada mi je najbolja humoristička serija ikad. Jednostavno neke situacije i fore nisam prepoznavao prvi put dok mi je drugi put sve leglo potaman.
October 7, 2025Oct 7 3 hours ago, diogen said:Ja sam ovu seriju prvi put gledao kao tinejdžer i bila mi je teško sranje. Drugi put sam je gledao u 30-im godinama i od tada mi je najbolja humoristička serija ikad. Jednostavno neke situacije i fore nisam prepoznavao prvi put dok mi je drugi put sve leglo potaman.Ništa ti ne verujem. Praaaavi Diogen je imao u svom Buretu samo sveću i plašt! Na čemu si ti gledao ove serije što tvrdiš?
Create an account or sign in to comment