Jump to content
IGNORED

Seinfeld & Larry David


Buck Naked

Recommended Posts

True, ali sa druge strane, imamo stand up komicara u hit sitcomu, sa josh 3 drugara, tipicne nategnute sitcom zaplete, laugh track u pozadini...

Link to comment
True, ali sa druge strane, imamo stand up komicara u hit sitcomu, sa josh 3 drugara, tipicne nategnute sitcom zaplete, laugh track u pozadini...
Dobro, to je postavka, ali izvedba je ono što se računa. Na primer: imamo bračni par koji se ne kapira baš najbolje, a dete im je nekako čudno. Šta to znači samo po sebi? Ništa. Jer može da bude da je on Pigmej, a ona Korejka koji se pale jedno na drugo i nisu savladali jezik onog drugog a njihova beba ima krila, ili mogu da budu biznismen i umetnička duša sa emo detetom, ili mogu da budu mutant i vanzemaljka a dete da im viđa duhove i ima sposobnost da komunicira sa zvezdama, itd.Tri drugara i laugh track ne znače ništa sami po sebi, a i nisu svi zapleti u Seinfeldu tipični. Štaviše, mislim da je tipičnih mnogo manje. Ne mogu da smislim mnogo sitkoma u kome se likovi takmiče ko će duže da ne masturbira i nema seks, ili da lik jedva čeka da mu umre žena pa da zove ribu na koju se pali, ili u kome traže lika koji će da ubije psa na ulici...Ne sećam se svega, davno sam gledao.
Link to comment
Dobro, to je postavka, ali izvedba je ono što se računa. Na primer: imamo bračni par koji se ne kapira baš najbolje, a dete im je nekako čudno. Šta to znači samo po sebi? Ništa. Jer može da bude da je on Pigmej, a ona Korejka koji se pale jedno na drugo i nisu savladali jezik onog drugog a njihova beba ima krila, ili mogu da budu biznismen i umetnička duša sa emo detetom, ili mogu da budu mutant i vanzemaljka a dete da im viđa duhove i ima sposobnost da komunicira sa zvezdama, itd.Tri drugara i laugh track ne znače ništa sami po sebi, a i nisu svi zapleti u Seinfeldu tipični. Štaviše, mislim da je tipičnih mnogo manje. Ne mogu da smislim mnogo sitkoma u kome se likovi takmiče ko će duže da ne masturbira i nema seks, ili da lik jedva čeka da mu umre žena pa da zove ribu na koju se pali, ili u kome traže lika koji će da ubije psa na ulici...Ne sećam se svega, davno sam gledao.
Master of my Domain, Marisa Tomei... :rolf: Ja sam tako sretan sto sam opet odgledao. Jedva cekam da prodje neko vrijeme da gledam opet.Razmisljam koja mi je najdraza epizoda, moram praviti listu. U svakom slucaju je The Opposite top 5.
Link to comment

Ovo je nešto najsmešnije na svetu.Ne samo što je The Soup Nazi stvaran, nego je jebeni bog!!!http://www.youtube.com/watch?v=L06udJXhfK0

Yeganeh was so pissed by the Seinfeld episode that he forbid the use of the "N word" in his restaurants. Even the slightest reference to Seinfeld would piss him off, as you can tell by the following video.
Intervju sa njim na CNN, a lik pizdi na Sajnfilda, pizdi što su stavili caption "No Soup for You", izbegava kontakt sa kamerom, prevrće očima, pa ovo je carski...!!I onda su u jednom momentu skinuli taj caption... a ovaj šizi! Edited by Buck Naked
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Pa ni meni nije bilo smesno, pa mi je opet prijalo. Cini mi se da i ni nije ideja da prave komediju od ovoga, nego lagani razgovor uz kaficu i ruckic. Nesto kao Balkanskom ulicom Vesne Dedic Milojevic, ali za normalne. :D Meni je eksli ovo dalo mali uvid u to kako komicari dobijaju ideje (ili ih razradjuju).

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Okej, reprizirao sam nedavno Sajnfelda i bolji je nego na prvo gledanje. Možda ima i veze što ima dodatnu nostalgičnu vrednost. Ali! Posle (čekaj, 2013. je sad, dakle...) osam godina smaranja sam počeo da gledam Curb Your Enthusiasm i potpuno sam oduševljen! Jedna od retkih serija na koje se na glas smejem grohotom! Pa ovo je hilariozno! Tri sezone za dva dana. Favorit mi je epizoda kada mu umre keva, jebote urnebesno! A žena mu je :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...