Jump to content
IGNORED

Seinfeld & Larry David


Buck Naked

Recommended Posts

...ali sačekaću koju godinu, strahujem da ga je pojelo vreme.
<_< Bas sam prije neki dan komentarisao, da je nemoguce da je sniman prije ca. 20 godina. Ma sta znam, ima valjda i toga da znam sta da ocekujem...nemam pojma kako bi bilo prvi put u zivotu odgledati epizodu Seinfelda. Sreca pa jesam ;)
Link to comment
<_< Bas sam prije neki dan komentarisao, da je nemoguce da je sniman prije ca. 20 godina. Ma sta znam, ima valjda i toga da znam sta da ocekujem...nemam pojma kako bi bilo prvi put u zivotu odgledati epizodu Seinfelda. Sreca pa jesam ;)
Ma, gledao sam ja pre sve i hteo sam da obnavljam gradivo, ali mi je, eto, palo napamet da je možda zastarelo. Videćemo.
Link to comment
Ma, gledao sam ja pre sve i hteo sam da obnavljam gradivo, ali mi je, eto, palo napamet da je možda zastarelo. Videćemo.
Ma kapirao sam da si prije odgledao sve, pogresno se izrazih...Veci dio tema jeste izndrdan i rabljen x-puta poslije njih. Ali ipak...Javi utiske kada pocnes obnavljati gradivo... Edited by B_B
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ovo me melodija me progoni vec nekoliko dana:http://www.youtube.com/watch?v=ria37d9mInY :lol: :lol: :lol: Meni je 8. sezona najslabija. Naravno ima genijalnih momenata, kao ovo gore npr. A opet u istoj epizodi citava prica sa izmisljenom Suz je zaista dosadna i nepotrebna. I btw. ne volim epizode u kojima Newman igra ikakvu vazniju ulogu. Jedino sto opravdava njegov lik, je da Seinfeld ponekad moze da kaze "Newman". :lol:http://www.youtube.com/watch?v=k9_8YxDQYCo

Link to comment
ne volim epizode u kojima Newman igra ikakvu vazniju ulogu. Jedino sto opravdava njegov lik, je da Seinfeld ponekad moze da kaze "Newman". :lol:
Newman je car! Njegova uloga je da bude glavni neprijatelj Džeriju, a njegovi planovi su meni uvek zabavni. I super mi je cela ta priča "pure evil". Inače je najelokventniji i najsofisticiraniji lik u seriji.
Link to comment

Meni je isto Newman uzasno dosadan lik. Ima josh par likova u Seifeldu koji su nepodnosljivi, ali je generalno serija carska. Jedini klasicni sitcom koji gledam sa uzivanjem.[gledao sam seriju relativno nedavno, mozda prije 2 godine, meni i dalje uglavnom super]

Link to comment
Newman je car! Njegova uloga je da bude glavni neprijatelj Džeriju, a njegovi planovi su meni uvek zabavni. I super mi je cela ta priča "pure evil". Inače je najelokventniji i najsofisticiraniji lik u seriji.
Ma jasna mi je njegova uloga Seinfeldovog neprijatelja, ali eto nije mi smijesan taj humor.
Link to comment
Meni je isto Newman uzasno dosadan lik. Ima josh par likova u Seifeldu koji su nepodnosljivi, ali je generalno serija carska. Jedini klasicni sitcom koji gledam sa uzivanjem.[gledao sam seriju relativno nedavno, mozda prije 2 godine, meni i dalje uglavnom super]
Pa Sajnfeld nije klasični sitkom, bre! :lol: Kako tako nikako da se dogovoriš sa ovim carskim žanrom? :)
Link to comment
Pa Sajnfeld nije klasični sitkom, bre! :lol: Kako tako nikako da se dogovoriš sa ovim carskim žanrom? :)
Kako nije? Do explain. Kako se razlikuje u odnosu na sve ostale drugarske/porodicne sitcome? Osim sto 99% drugih sitcoma nisu duhoviti.
Link to comment
Kako nije? Do explain. Kako se razlikuje u odnosu na sve ostale drugarske/porodicne sitcome? Osim sto 99% drugih sitcoma nisu duhoviti.
U Seinfeldu nemaš junaka, već su svi sebični, sitni ljudi koji ništa ne rade, ne napreduju, ne menjaju se, nisu nikakva inspiracija ili mainstream uzor. Osim toga, Seinfeld glumi sebe, odnosno glavni junak je i glavni lik, bar neka verzija toga. Ne postoje, kao u klasičnim sitkomima, emotivni trenuci, katarze itd. Slično Seinfeldu, Philadelphia i Louie nisu klasični sitkomi. U drugarskim i porodičnim sitkomima se razvijaju odnosi, cvetaju emocije koje vode junake. U Seinfeldu su motivi junaka prilično prozaični i plitki, a svi od reda su užasno sebični i generalno nemaju nikakvu empatciju. Ako ostavimo humor po strani i gledamo u motive, ne znam kako ne vidiš razliku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...