Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

tako isto mozemo dekriminalizovati kradju...
Nece moci jerbo osma bozija zapovest glasi: ne kradi. Nigde nije, medjutim, rekao: ne snifaj, ne fiksaj (se), ne duvaj... Prema tome sve sto bog nije zabranio - dozvoljeno je.
Poredjenje homoseksualizma i narkomanije ima smisla.
Ajde uporedi, lebati. Edited by Zmitjkoe
Link to comment
Pogledaj Venomove postove, da se ne ponavljam.
Poshto je Venom istresao prilichnu kolichinu ad hominem argumenata i podmetanja voleo bih da netko istinski uporedi seksualnu sklonost i narkomaniju.Eto na primer: kakove su posledice po radnu sposobnost, kakove su mogucnosti da umresh, kako utichesh na okolinu, da li je i jedno i drugo sloboda izbora. Edited by cedo
Link to comment
tolerise nazivanje onih koji se protive lopatanju seronjama?
Polako pročitaj ponovo, onda ponovo. Ako ponovo razumeš da ja one koji se protive lopatanju nazivam seronjam, žao mi te je. Toliko-Ne, ja nazivam seratorima one koji se zalažu za legalizaciju heroina, jer zaboga to je slobodna volja. Kao što rekoh u to se slobodno ulazi, malo se teže izlazi. Lopata i heroin one koje hoće da izađu, samo tako.
O kakvoj slobodnoj volji je ovde rec. Ona ne postoji. Oni su poslati tamo jer su roditelji to zeleli, kasnija dobrovoljnost je slicna svedskom sindromu.Bez obzira na mogucu filozofsku relativnost "normalnosti", postoje mentalne bolesti i slobodna volja je onda vrlo upitna.
Dobro, a ako su otišli sami onda je iživljavanje nad njima OK? Ništa zakoni, ništa civilizacijske tekovine, sami su birali?Dok je kod heroinskih zavisnika slobodna volja itekako prisutna. <_<
Link to comment
I monasi su takodje u istoj "sluzbi" (samo sto su oni na "ceni")
vidi ga sad, pitas za vezu izmedju A i B, ja ti kazem, a ti ubacujes C. ih kakav covek
Link to comment
mogu ja da probam ?obe pojave su u sluzbi suzbijanja rasta populacije
Mozhe bit, ali i ne mora da bidne. Ali, kako bilo...Znachi, sterlitet = narkomanija = homoseksualizam :o .
Link to comment
Mozhe bit, ali i ne mora da bidne. Ali, kako bilo...Znachi, sterlitet = narkomanija = homoseksualizam :o .
sam konstatujes da moze biti, cemu onda cudjenje ?ne znam sta treba, da se igram altruizma i pisem o spasonosnim merama ? pa ovde na forumu gde ljudi pisu s dobrim namerama, imamo dijametralno suprotna gledista, sta ocekujes od drzave?aj moja dva centa, treba legalizovati kanabis, iz prostog razloga da oni koji su dosli dotle, tu i ostanu, tj ne odu dalje.to je ona situacija kad diler kaze da nema trenutno vutru, ali ima nesto mnogo bolje. i sad zamisli nekog juniora, otputovali matorci, sprema se zurka, skuplja se drustvo, a diler zakazao sa vutrom. pa daj onda to bolje, steta da propadne provod.ne znam koliko je ovo realan faktor, meni izgleda da nije skroz zanemarljiv.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...