Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

@ Indy - taman sam krenuo isto da napišem :)nego,juče sam zapucao do Vera da kupim taj famozni Oreo keks. I kupio. Sa duplim kremom. I uopšte mi nije jasno što je galama oko toga. Jednostavno, nije me dojmio ili ja ne umem da prepoznam njegovu dimenziju i dubinu ukusa. Običan tvrdi sendvič keks sa masnjikavim filom, pritom presladak.
Isti utisak..mada svaki put kada vidim kako Dzon Malkovic brizno cuva svoj Oreos..dobijem zelju da pazarim to cudo. Opako jaku reklamu im je uradio.
Link to comment

Oreo je, moram reci, dobar izbor kad si tanak s parama (jedan od najjeftinijih jedebilnih slatkih produkata koji se ovde moze kupiti). Kad sam jednoj baki od 90 leta, komsinici, popravio protivpozarni alarm (koji se aktivirao bez veze) nije htela ni da cuje da ne uzmem 1 pakovanje njenog Orea. Taj mi je bio posebno dobar, valjda sto je bio dzabe. :D (I od srca).On topic: ohrabren keksovim EDIT: keksijevim informacijama, danas trosim 1 Whittaker's 62% Dark Almond. U stvari, imam 1 priznanje: ja vise volim mlecnu cokoladu od tamne :blush: - medjutim, forsiram tamnu zato sto tako zapovedaju dijeteticari.

Edited by Indy
Link to comment
Oreo je... (jedan od najjeftinijih jedebilnih slatkih produkata koji se ovde moze kupiti).
očekivano, ovde je najskuplji koji možeš da nađeš, ako ga nađeš pada mi na pamet ona boca koka - kole iz "Bogovi su pali na teme" :lolol:
meni svi americki keksovi i kolaci preslatki. razumem da kad zunes kilo secera u kolac dobijes zvakavost i punocu, al meni zlo od toga.
isti slučaj. otužno slatko.
Link to comment
meni svi americki keksovi i kolaci preslatki. razumem da kad zunes kilo secera u kolac dobijes zvakavost i punocu, al meni zlo od toga.
+1 (mada ne znam bas za ovo "svi", jer ima dosta ovih pomodnih proizvodjaca koji se trude da imitiraju Evropejce).
Link to comment

@banatjanin sledeci put kad oces nesto da kupis, a neces da te oderu, obrati se prvo meni :Doreo se pojavio kod madjara na pijaci. ne znam posto je, al cenim da je znatno jeftiniji od vera.

Link to comment
pa zato što ga u mizernim količinama uvozi Vero za svoju prodavnicu, iz Španije, preko Grčke (bukvalno)
ne bih se ja kladila za vero da je cena visoka, jer su im troskovi veliki. kad su dovukli dugotrajno mleko iz grcke posle aflatoksin afere, litra bila 170 din. i onaj cedjeni sok od pomorandze sto ga cede u radnji kosta ko svetog petra kajgana, a nije da ne sede na nepresusnom izvoru pomorandzi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...