Jump to content
IGNORED

forma za diplomski


Aule@

Recommended Posts

Treba da pishem diplomski. Profa mi naprichao neke stvari oko motivacije za temu, primene te tehnologije cilju itd i to treba da stavim u rad. Vidim da chovek zna o chemu pricha a ja nemam pojma. Dodjoh na ideju da postoji sigurno negde(internets) ovo obradjeno (kao shto postoji forma za cv). Aj znam da nije isto ako se pishe dipl na farmaciji psihologiji ili mashinstvu ali neki shablon sigurno postoji.U nadi da je makar neko razumeo ovo.. :lol:

Link to comment
Vidim da chovek zna o chemu pricha a ja nemam pojma
:lol: Elem evo ti templejt (koji ja doduše nisam koristio) sa mog faxa, pa vidi da l' ti nešto pomaže...edit: a evo i koji sam ja koristio Edited by Dionysos
Link to comment

Aha znachi ima josh koji su hteli da pitaju a nisu smeli :P.Samo mi nije jasno na osmoj strani ono qweqweqweqwe!Hvala ti Dionizije! Nadam se da tje mi pomotji. Ako ne o5 kod profe na seansu cool.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pitanje moze valjda i ovdeUskoro mi sledi pisanje gomile formula i word nije najbolji program na svetu za to. Da li moze neki savet za neki bolji tool za pisanje formula?

Link to comment

Skini MathType.Meni je sasvim lepo poslužio, a imadoh i višestruke, cirkularne integrale, laplasijane, matrice, izvode, indekse, stepenje, i sve što ti na um padne, a zgodno je i što ima nekoliko predefinisanih stilova (npr. oznake za vektore, koje sam perdtavljao u formi matrica, su boldirane i sl.). Lepo edituješ, pa pejstuješ u word dokument.Srećan rad. ;)

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

U officeu 2007 imas prilicno lepo uradjene formule, na insert pa pri kraju ribona, bolje je odradjeno nego u ranijim verzijama. Ako formula ima mnogo vise nego texta mozda je bolje da probas sa nekim latex om

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

O5 ja. Privodim ovo kraju.Nego ako se rad sastoji od n poglavlja+uvod kako se zove onaj deo na kraju uvoda gde napishesh u kratkim crtama shta chitaoca cheka u narednim poglavljima? Npra U poglavlju 1 bitje razmotreno kako serije utichu na inteligenciju, u poglavlju 2 se opisuje uticaj meseca na pubertet buva... Meni se po glavi mota apstrakt ali mozhda i ne (mada mi apstrakt zvuchi krajnje engleski).Naravno diplomski je na tjirilici!!! :Hail: HELL YEAH!

Link to comment
O5 ja. Privodim ovo kraju.Nego ako se rad sastoji od n poglavlja+uvod kako se zove onaj deo na kraju uvoda gde napishesh u kratkim crtama shta chitaoca cheka u narednim poglavljima? Npra U poglavlju 1 bitje razmotreno kako serije utichu na inteligenciju, u poglavlju 2 se opisuje uticaj meseca na pubertet buva... Meni se po glavi mota apstrakt ali mozhda i ne (mada mi apstrakt zvuchi krajnje engleski).Naravno diplomski je na tjirilici!!! :Hail: HELL YEAH!
zasto bi tome davao naslov?neka prosto bude u sklopu uvoda... edit: sad vidim ovo sa formulama i wordom2007 kao preoprukom: oprez samo kada docx radjen u word2K7 prevodis u ranije verzije word-a formule postaju slicice... lateh je standard. Edited by PointTaken
Link to comment
Skini MathType.Meni je sasvim lepo poslužio, a imadoh i višestruke, cirkularne integrale, laplasijane, matrice, izvode, indekse, stepenje, i sve što ti na um padne, a zgodno je i što ima nekoliko predefinisanih stilova (npr. oznake za vektore, koje sam perdtavljao u formi matrica, su boldirane i sl.). Lepo edituješ, pa pejstuješ u word dokument.Srećan rad. ;)
:wub:Aule@, a zasto si davao podnaslove u uvodu majketi? Ako vec jesi, neka ti se ovo zove Struktura Rada ili tako nesto, ali nepotrebno skroz...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...