Jump to content
IGNORED

potreban savet u vezi website


Recommended Posts

trenutno nismo u mogucnosti da uposlimo profesionalca, bile smo pocele sa njim...pa smo prvo sto godina cekale na stranice...a posle je cifra postala visoka....

Link to comment

Jbg, pročeprkaš online galerije i portfolije i naći ćeš bar 100 klinaca koji bi ti odradili pristojan sajt za $300-500.Kad bih sad krenuo sa savetima kako poboljšati ovo, rekao bih ti da menjaš sve. Times New Roman nikako, pogotovo bold italic za head, boje, proredi... ovo izgleda kao sajt sa početaka neta, samo što ima slika.Ako planiraš da zaradiš na ovome, uloži pare da bi izgledalo pristojno, tj. da bi privukla klijentelu.

Link to comment
Vidi sa Teacherom. Covek se razume u web dizajn i uvek je spreman da pomogne.
meni se bas pre neki dan poverio kako bi voleo nekome da uradi sajt gratis,ali da se eto niko ne javlja...
Link to comment

braco, to smo i radile, pronasle najposecenije sajtove za turizam i njih uzele kao primer...ali opet...posto mi vise uopste nismo objektivne oko ovoga, treba nam neko treci da nam kaze sta mu smeta ili nesto sto bi bilo jasnije za nase klijente.

Link to comment

A njoj bash znachi to shto si rekao.

probaj nešto da mazneš odavde
Ovo je otprilike najbolji savet. S tim shto samo template nije lako odrzavati. Ima puno besplatnog "softvera" za odrzavanje sajta, Wordpress mu dodje najpopularnije besplatno reshenje (verovatno) danas, a i postoji ogroman broj besplatnih tema koje se mogu iskoristiti. Ili to, ili neshto drugo osim Wordpressa (ima ih...) ili Larssonov savet, imash sajtove tipa: http://www.getafreelancer.com/ gde bi mogla da nadjesh neshto povoljno. Ako idesh u neku firmu, normalno da ce te odrati, jer oni na kraju krajeva placaju i porez i legalan softver itd. Edited by Venom
Link to comment
  • 1 year later...
Da li postoji konkretna korist od postavljanja tagova na sajt (posto mi estetski nisu srcu prirasli) u smislu da te google ili neki drugi pretrazivac vise voli?
Misliš na meta tagove? Oni nema šta da ti estetski prirastaju pošto su nevidljivi.Ima tu još stvari koje google botovi vole, recimo ukoliko je php/.net sajt, danas je korišćenje mod_rewrite modula skoro obavezno da bi se linkovi preveli u "čitljive"... Mislim, SEO je čitava jedna disciplina/oblast/nazovi kako hoćeš, ne može se svesti na pitanje "ima li koristi od postavljanja tagova". :)@Mustang: malo bacih pogled na ovaj vaš sajt, estetika na stranu - zapravo, nije ni u pitanju estetika koliko nepoštovanje nekih pravila koja su obavezna ukoliko želiš da ti sajt izgleda kao da je pravljen 2011. a ne 1999., nešto me drugo zanima - vi sve ove podatke naravno vučete iz neke baze, ne pravite svaku pojedinačnu html stranicu? Mislim, nadam se da je tako, jer ako nije, debelo ste zalutale... :(Uzgred, tabele za početak treba potpuno izbaciti sa ovih stranica, osim tamo gde imate tabelarno prikazivanje podataka, nigde ne vidim da je ozbilno odrađen css, što znači da ukoliko poželite da menjate kompletan izgled sajta, moraćete da ga pravite od početka, i tako ... Ima tu puno toga što bi trebalo uraditi, od nule. Edited by gotivac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...