Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

:cry:
vidi ga. ma ne kazem nista protiv Brankice, jebo ga ti.jednostavno, ako upadnes sagovorniku u rec, neces cuti sta on ima da kaze, a ako ne odgovaras na pitanje koje ti je postavljeno i verglas 10 minuta kao navijen, onda ce ti neko sigurno upasti u rec. ima nas ciji nervni sistem takvu "komunikaciju" fizioloski ne moze da podnese.
Link to comment

insajder treba da kara fukaru gde stigne, s navodnicima i bez njih. kakva qrac pravila tviter komunikacije kad te napada najgora bagra koja postoji. samo direktno u vugla, po mogucstvu sa sto vise psovanja. ako u procesu najebe kakva bogobojazljiva snebivljiva pickica koja sebe smatra "normalnom", tim bolje.

Link to comment
a jel bi ti bilo mljac da je islo sa brankicinog privatnog naloga?da ne postavljam pitanje wtf je oficijelni nalog na twitteru....
ovo oko naloga sam rekao zato što mi je bilo prilično neverovatno da to tvituje ekipa insajdera. (potajno sam se nadao da im je neki provokator legao na nalog i da će oni to brzo objaviti.) znači, moj stav bi bio isti i da je išlo sa brankicinog privatnog naloga.inače, što se tiče "oficijelnog naloga" tu si potpuno u pravu: konstrukcija je prilično blesava ali to je zato što ja uopšte i ne znam šta je tviter (bio sam brzoplet, nedostajalo mi reči, pravio se pametan, štagod...)još da dodam da mi je malo čudno da baš ti izražavaš ovako vehementnu netrpeljivost prema mom (i još ponekom) viđenju ove stvari. Kada izražavam ovo čuđenje, na pameti mi je, na primer, tvoje postavljanje u slučaju urbanovog tretmana na četničkim temama. da sam zločest, pomislio bih da ti svojevrstan sukob interesa pomera ugao gledanja. pošto nisam, tek ću primetiti da se radi o nedoslednosti.
Link to comment
insajder treba da kara fukaru gde stigne, s navodnicima i bez njih. kakva qrac pravila tviter komunikacije kad te napada najgora bagra koja postoji. samo direktno u vugla, po mogucstvu sa sto vise psovanja. ako u procesu najebe kakva bogobojazljiva snebivljiva pickica koja sebe smatra "normalnom", tim bolje.
Napušavanje bagre je jedno. A kada sa Insajder naloga dolaze odgovori na nivou tinejdžerke koja voli i brani Džastina Bibera i napušava se sa fanovima 1D, onda to jeste malo problematično.A o infantilno-autističkom stavu "ako me kritikuješ to isključivo znači da si protiv mene i znači da švercuješ naftu na Kosovu i ovde si po zadatku", bolje i da ne počinjem.
Link to comment

Iz licnog iskustva, ekipa Insajdera je nesto sto bi mnoge "svetske" (ozbiljne) televizije dale bubreg da imaju kod sebe. To sto je neko (stazista) opljunuo po tviteru dusebriznike im je samo plus. Iste gromade koje kritikuju "nepravde" u stilu Malagurskog, koje seru Brankici, ne zasluzuju bolje.

Link to comment
ja sam retos i ne znam to da pratim. kako da vim sta je recimo strongmen kenjao?
sad više ne možeš zato što je blog maknut.a i koj će ti moj da proveravaš pošto je evidentno da ko god ima bilo kakvu primedbu, to je po nekom jebenom difoltu goli dss, švercer nafte i potencijalni ubica otrovne zmije pa - prema tome - minimalno što ga spada je govnjiva motka.
Link to comment

meni je taj strongmen jedno uzasno, uzasno bice. isla sam na tviter kad se desilo ono "working in the air" sa onom budalinom iz delte i znam da je on brze, bolje potrcao da joj se nesto uslihta i skrene joj paznju kako su ljudi zavidni i dokoni.a na stranu sto je svinjski covek i prostacina.

Link to comment
meni je taj strongmen jedno uzasno, uzasno bice.isla sam na tviter kad se desilo ono "working in the air" sa onom budalinom iz delte i znam da je on brze, bolje potrcao da joj se nesto uslihta i skrene joj paznju kako su ljudi zavidni i dokoni.a na stranu sto je svinjski covek i prostacina.
Srpska tviter zajednica je solidarna. Ne radi se to da bi se dobilo pičke nego da se zaradi RT od osobe koju prati par hiljada ljudi. #uticajnost, što bi rekli tw magovi. Edited by pacey defender
Link to comment

Ma Strongmen ide mnogima na kurac, u stvari ne poznajem nijednu osobu koja ima pozitivno mišljenje o njemu.I greška je što se cela priča sada vrti oko njegovog uključenja u istu, zaista je nebitan lik za sve ovo. Ali je laka meta u smislu jer uvek možeš da nađeš validan povod da udariš po njemu.

Link to comment
o jebemu, pa o cemu se radi? sta je zamerio snagator?ukratko, mislim.
pa on je, kako sam ja to shvatio, imao primedbu na način komunikacije koji je tviter-ekipa insajdera uspostavila prema svakom od tviteraša koji ih nije bezuslovno tapšao po ramenima. iskopirao je dvadesetak tvitova da bi pokazao da je svaki - i dobronameran - prigovor, u odgovorima tretiran kao neprijateljski i džukački (tipa, "aj mrš odavde", "pali patriJoto" i sl.).njegov blog je muljav i ja se u karakterizaciji njega kao persone manje-više slažem sa svime što je rečeno ovde (ne poznajem ga, pa je sve na nivou utiska). dozvoljavam čak i mogućnost da je njegov izbor primera bio selektivan. ali ono što je pokazano, davalo mi je dovoljno materijala da i sam zaključim da je insajderska komunikacija tom prilikom bila ispod nivoa elementarne pristojnosti.pri tome, ja dozvoljavam - ne odobravam ali imam izvesno razumevanje - za prostačku komunikaciju u dijalogu sa prostacima ( i ja uopšte ne sumnjam da ih je bilo tušta i tma). kada je takav tip ophođenja, međutim, neselektivan, kada se prema sasvim razložnim i - bar naizgled - dobronamernim oponentima ophodi zapljuvavanjem etiketama, onda ja ne bih da budem slep kod očiju a zarad višeg cilja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...