September 25, 201213 yr E do qrca... to ako zgutaš esid?Tako je arhitekta zamislio zgradu. Kao otvorenu knjigu.
September 25, 201213 yr Gledao sam davno neku emisiju na televiziji. Probaj da izguglas posto si vestiji od mene.
September 25, 201213 yr Gledao sam davno neku emisiju na televiziji. Probaj da izguglas posto si vestiji od mene. već jesam, al' ne nalazim ništa...reće nam mladi Verter jel' istina... Edited September 25, 201213 yr by historian
September 25, 201213 yr Hmm,.. mozda ona slikovnica sto se podigne drvo i sl. kada je otvoris, ali i za to treba esidGooglajuci ovu fotku, nagledao sam se takvih njuski da mi je zlo Edited September 25, 201213 yr by ficfiric
September 25, 201213 yr Hmm,.. mozda ona slikovnica sto se podigne drvo i sl. kada je otvoris. Googlajuci ovu fotku, nagledao sam se takvih njuski da mi je zlo plus jean, koja količina antipatičnih likova iz svih era...edit: mada... Edited September 25, 201213 yr by historian
September 25, 201213 yr Tako je arhitekta zamislio zgradu. Kao otvorenu knjigu. jeste ovo je tacno.nemam doduse ni ja link ili izvor, pricao je ovo neki asistent (poznavalac istorije i tako to) na prvoj godini.zapamtila sam jer je zvucalo logicno. poor man's roksanda djordjevic Edited September 25, 201213 yr by Patty Lee
September 26, 201213 yr Hmm,.. mozda ona slikovnica sto se podigne drvo i sl. kada je otvoris, ali i za to treba esid
September 26, 201213 yr i ja sam, nedge, to procitao, ili video.podrska bergasi! Googlajuci ovu fotku, nagledao sam se takvih njuski da mi je zlo hahahahahaha
Create an account or sign in to comment