Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Branite demokratsko pravo na mišljenje, koje su ti isti navijači izvojevali za vas 5. oktobra.
Stvarno, šta ti znači ovo? 5. oktobra je branilo svoja demokratska prava mnogo, mnogo više ljudi od nekih pojedinačnih grupa navijača ili kriminalaca.A drugo, pravo na mišljenje ne podrazumeva ugrožavanje bezbednosti i prava drugih.
Nemam reči. Koliko se oni zapravo sigurno osećaju.
I ja bih se osećala sigurnom da skočim iz aviona, na primer, kad bih pre toga zloupotrebila neku drogu, što verujem da radi veliki broj tih Kimija i Džonija.
Link to comment

luka, ne bih se slozio. nema to veze sto oni konzumiraju drogu. sigurno se osecaju zato sto imaju po 30ak prekrsajnih i krivicnih prijava, a jos uvek su na slobodi. navikli su da se svake godine pokrece prica o borbi protiv huligana bez ikakvih rezultata. jednostavno, oni su zasticeni u ovom sistemu.

Link to comment

gresis. brankica nije deo te sportsko-novinarske ekipe, tako da oni ni ne osecaju potrebu da budu solidarni sa njom.

Novinari bi mogli da budu solidarni i dogovore se da potpuno ignorisu sve sto je vezano za SD Partizan.
Link to comment

zanimljiva je ta prica koja se provlaci od 5. oktobra samo zato sto su neki mnogo vise lajavi od drugih.navijaci i cacani su "izvojevali" a npr. studenti i uzicani nisu?jako.

Branite demokratsko pravo na mišljenje, koje su ti isti navijači izvojevali za vas 5. oktobra.
Link to comment
uh, izgleda da ce nocasnja emisija biti posvecena desnicarskim organizacijama. nisam siguran da cu imati stomak za to, s obzirom da gostuje onaj retard iz obraza :puke:
koliko sam uspela da zakacim, veceras ce pricati i veroucitelj koji organizuje tribine kristijana golubovica. savrseno.
super. sad laganini do prve apoteke po ranisan ili neki ekvivalent, pa tek onda pokrenuti striming. :isuse: malo mi nisu jasni komentari vezani za to da policija treba da pomeri dupe: ja sam iz prve dve emisije stekla utisak da policija tu jedina i radi nešto (privodi, podnosi prijave itd), ali sudovi ne rade ništa. kako je to sve jadno, jbte.
Link to comment

Nikakav humor, nikakva dosetka, nikakav vic. To gore je slika lutke nad kojom su se navijači demonstrativno iživljavali na sinoćnoj utakmici, pevajući stihove "Opasna si kao zmija, proći ćeš kao Ćuruvija, kučko Brankiceee, kučko Brankiceee!!!" a koja je predstavljala novinarku Stanković B. Ne kapiram odakle obraza onima koji na jednom delu foruma podržavaju Delije Sever da ovde dovode u pitanje moj suverenitet i teritorijalni integritet. Sada vam nije smešno? O tome se trebalo misliti godinama unazad. Sada je sve samo predstava. Toj lutki i tom ološu je legitimitet dat od strane predsednika države Tadića B. i ministarke sporta Marković-Samardžić S. kada su ispijali šampanjac sa vrhovnim ološem fudbala, kao i kada su dali novac svih nas iz budžeta da mafija izgrađuje svoj novi HQ nadomak Beograda. Ovo je nešto što sve njih nimalo ne dotiče. Jebe se njima da li će nešto biti novinarki, a još više šta će ta novinarka da otkrije i napiše. I tako do sledećeg ubistva, koje će im biti samo još jedan dobar povod za slikanje i marketing, kao i odlična prilika da ona Idol-đubrad pozicionirana oko Tadića B. pokazuju tom prilikom okupljenima slike sa telefona koga su sve pojebali prethodnih večeri. Do sledećeg Tatona...

Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...