Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

Kako ste se upoznali ti i Poli? Došla je na promociju albuma ‘Let Love In’ Bad Seedsa u Londonu u HMV prodavnicu na Pikadiliju sa nekoliko zajedničkih prijatelja koji su je upoznali s nama. Posle smo se malo družili, pričali i tako je sve počelo. Sledeće godine me je pozvala da sviram na njenom albumu.
heh, i ja sam bio tamo to vece. al se nisam sdruzio s polly :(
Link to comment

MLB info- na dan koncerta (sreda 21. novembar) na svim prodajnim mestima cena karte će biti 2000 dinara - do utorka uveče 1800 dinara- intervju (ili bar pokušaj istog) sa markom laneganom je ovde- novi official merch koji nosi sa sobom je ovde- posle koncerta mark lanegan dolazi do merch deska i potpisuje šta treba dok ima ljudi koji to želeMLBluesShoppingBagBlackpop.jpgMLTourshirt2012GirlKhakipop.jpg

Link to comment

meni ceger super. još da je cveće u boji, bio bi još bolji. vidmo se sutra. mada znajući vas begešare, nećete ni zdravo reći. :P čast izuzecima!!enivejz, uživajte! :evil:

Link to comment

apollo hvala, dobro me podseti..."Koncertno veče u "Amerikani" Doma omladine Beograd u sredu 21. novembra počinje u 20h kada se otvaraju vrata kluba, a već od 20:30h na bini će biti Lyenn. Malo pre 21h nastupiće Duke Garwood, a od 21.35h svoju muziku predstaviće Creature With The Atom Brain, bend koji čine članovi prateće grupe Marka Lanegana. Od 22:30h na bini će biti zvezda večeri, ikona američke alternativne muzičke scene, Mark Lanegan."

Link to comment

moram ja malo marketing, kad ovaj ne zna to da radi.lyenn je lep ko lutka, zavodljiv ko nacho vegas iako je hladni belgijanac, pati, ali je hrabar i uvek spreman za druzenje. da se nisam odavno obecala markicu, ne bih casila casa.lyenn-01.jpgduke garwood je dva u jednom, za bate, svira spektakl, za seke, bluzer kakvog ste uvek zeleli, makar na jednu noc, kad vec ne mozete da dobijete markica.340176dd-0db9-d8e1-2671-a8e1d2b60911.jpgcreature with the atom brain zvuce kao neki deus na spidu qotsa. bend koji se zove po pesmi rokija eriksona ne moze da bude los.creatureoftheatombrainolympia2009.jpgi naravno, svako ko je jednom u zivotu gledao singles, mora da dodje, inace je pusi. 20 godina.

Link to comment

lanegan svira u heidelbergu 02.12. pa eto prilike da lepi metne pare na ikonu.ja idem ako budem u nemackoj.edit: a 11.12 na istom mestu nomeansno ;)

Edited by Parsons
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...