Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

odakle ti?
imam ličnu nabavljačicu za slične artikle (made in bulgarija) prvi rekoh, dobila na dar, uverila se da je najlagodniji sistem kad su u pitanju paprike. kvalitet ispečenosti i ljuštenja - vrh!drugi naručila, i eto. raspitaj se kod buvljačara. mene koštalo cirka 20 ojra. napomena: treba kupiti najveći po dimenzijama (visina, širina otvora...) i bar 1600-1800V. dok trepneš, ispeče gomilu paprika a sve sedeći i pijuckajući kaficu, sokić. moš' ladno da prošetaš u međuvremenu.
Link to comment
Ovo može i na Seksualna pomagala/odmagala, ali ajde. Dakle, u sigurno jednoj od najboljih i najkvalitetnijih radnji koja prodaje tzv. fetiš odeću i robu u Evropi, Absolute Danny, kupio sam sledeće prelepe cipele. Rekao bih "(kupio sam) devojci", ali je zadovoljstvo obostrano. Izgledaju gotovo nestvarno, i nestvarno seksi. delight-662-b[1].jpgŠtikla je visoka 14,5 cm. Cena je visoka 120 eura. Ostale modele možete pogledati na http://www.absolutedanny.com/default.php?cPath=257_202
A jel moze tvoja prijateljica uopste da stoji uspravno sa(na) ovim cipelama?Da hoda ne moze, to znam. Dodushe one i nisu zamisljene za hodanje, alija ne znam da li bih umela i da stojim u stavu mirno. Morala bih da se pridrzavam za nesto :lol:
Link to comment

..prijateljica, koja je zapravo višegodišnja devojka, može da stoji, malčice teže hoda (ali to je do nedostatka štiklirane prakse). Međutim, dotične su ionako namenjene za neke ležeće egzibicije. Nego, kad smo kod stajanja. Meni je potpuno neverovatno (i, priznajem, gotovo otkriće) koliko takve stvari kao što su ovako visoke štikle dodaju na seksepilu. Okej, i same cipele imaju dosta fetiškog, dakle uzbuđujućeg, kapaciteta - ali je neverovatno šta učine sa ostatkom tela. I noga i zadnjica izgledaju privlačnije do mere da se cela soba zavrti.

Link to comment
..prijateljica, koja je zapravo višegodišnja devojka, može da stoji, malčice teže hoda (ali to je do nedostatka štiklirane prakse). Međutim, dotične su ionako namenjene za neke ležeće egzibicije. Nego, kad smo kod stajanja. Meni je potpuno neverovatno (i, priznajem, gotovo otkriće) koliko takve stvari kao što su ovako visoke štikle dodaju na seksepilu. Okej, i same cipele imaju dosta fetiškog, dakle uzbuđujućeg, kapaciteta - ali je neverovatno šta učine sa ostatkom tela. I noga i zadnjica izgledaju privlačnije do mere da se cela soba zavrti.
Da ,jako je teshko hodati sa tako visokim stiklama.Tesko da bilo koja zena ima praksu s time.Ali , kao sto sam i kazesh, nisu ni zamisljene za kaldrme i raskopane drumove.Osim toga, jako je teshko imati pa neku suknju,haljinu koja bi isla uz takve cipele.Neka mini haljinica ili suknjica ,a to opet pa ne stoji svakome lepo i tako..Jesu seksi, i to malo crvene boje na cipelama bash je smekerski.Nego nisi pazario i neki korset,crveni sa sve mrezaste carape? :) Edited by Teja
Link to comment

Hvala :)Korset (crni) i mrežaste čarape (nekoliko, a ne voli) već ima. Kupio sam schoolgirl uniform by Leg Avenue (majstori), ali o tom potom ;)

Edited by Buck Naked
Link to comment

jedna od malih stvari koje me bas ucine srechnom... konacno mogu da kazem da ima boljih mirisljavih stapicha od HEMovih......zg.jpgmiris dumres, apsolutni zen :wub: savrsen za moju sunroom.. a i sire

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...