Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

samo da potvrdim Mocinu pricu sto se tice Sportsdirecta, ne laze vas covek. Porucite ispod 50 jura, platite postarinu DHL-u i necete platiti nista dodatno carini. I stize za 5-6 radnih dana. Ja sam imao nekoliko porudzbina od 49,9 evra + postarina i nikad nista dodatno nisam placao.

Link to comment

Sad sam pričao sa burazerom koji je tipa 15 godina carinik, to ko šalje ne bi trebalo da ima veze sa pdv-om. 

 

Ne kažem da nije kako kažete, samo prenosim. :)

Link to comment

samo da potvrdim Mocinu pricu sto se tice Sportsdirecta, ne laze vas covek. Porucite ispod 50 jura, platite postarinu DHL-u i necete platiti nista dodatno carini. I stize za 5-6 radnih dana. Ja sam imao nekoliko porudzbina od 49,9 evra + postarina i nikad nista dodatno nisam placao.

 

Ček, ne računa se ta poštarina u 50?

 

Za koliko šalju otprilike?

Link to comment

ne racuna se postarina u 50. Ako narucujes blizu 50 evra proveri korpu jer znaju da ubace neki njihov katalog koji kosta evro, obrises to i onda potvrdis porudzbinu. u Postarina je obicno negde izmedju 14 i 18 evra, zavisi koliko stvari narucis.

 

Najcesce posalju sutradan, jednom mi se desilo da su poslali posle dva dana od porucivanja. I sve vreme te obavestavaju mejlom, kada prime porudzbinu, kad je spakuju, kad je kurir preuzme, i nakon toga dobijes kod za pracenje posiljke.

Link to comment

Ovo ide preko DHL-a pa mozda zbog toga. Regulativa nije promenjena to znam.

Pre par godina su klepali sa pdv-om i DHL posiljke, moguce da sad ima milion puta vise posiljki iz (uglavnom ) Kine pa su batalili ove od DHL-a, zbog roka isporuke

Link to comment

Moco, stigla mi neka dva paketa iz Kine. Nisam jos otvorio ali cenim da su odvojili ove seksualne kuglice posebno a drugi paket je onaj finiji, maska za telefon i tako to...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...