Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Bravo. Zelio sam ga kao nikad kada sam letio Boingom 777 (i to poslije leta sa A380). Javi da li stvara prevelik pritisak u usima kada ukljucis funkciju noise cancelling.

Link to comment

Bravo. Zelio sam ga kao nikad kada sam letio Boingom 777 (i to poslije leta sa A380). Javi da li stvara prevelik pritisak u usima kada ukljucis funkciju noise cancelling.

 

Ja sam koristio QC15 nekoliko puta [American ih ima u biznis i prvoj klasi], isto na B777 i bas je dobro radio noise cancelling - citam da je kod ovih jos bolje uradjen.

 

Imam nekoliko letova ovog vikenda, pa cu da javim utiske.

Link to comment

Toster Kenwood, kuhinjsku vagu Beurer, a treba da mi stignu i neke slusalice, kopija nekih Beats by Dr Dre ili kako vec. To me drug nagovorio da uzmemo jer su kao jeftine a dobra kopija, mada nemam pojma sto sam rekao da hocu i ja kad ne koristim slusalice nikad. Kreten.

 

Sad su na redu neki aparat za brijanje, sociva pa cvikeri, vrlo verovatno od titanijuma jer hocu sto laksi ram. Dajte preporuku za sve navedeno, ima se para al' bolje da prodjem sto jeftinije ako je moguce.

 

uzmi silikonski ram, jeftiniji je i osetno lakši

Link to comment

Bravo. Zelio sam ga kao nikad kada sam letio Boingom 777 (i to poslije leta sa A380). Javi da li stvara prevelik pritisak u usima kada ukljucis funkciju noise cancelling.

Ja ih kupila i shvatila da ne smem da idem ulicom s njima. Mislim da ja koristim i uši da se orijentišem u prostoru, a sa njima su mi uši beskorisne. Mogu da padnem.

 

A noise cancelling ne koristim nikad. Jednom mi se totalno ugasila buka iz okruženja, kod Marine Abramovič na nekom sranju, pa sam bila bombardovana svojim mislima. Nije to za nas ekstroverte.

Link to comment

Pravi tursku kafu ali niije na kapsule.

 

On ima ovu:

 

l_beko-mini-keyf-500.jpg

 

A postoji i masina sa kapsulama:

 

t_machine-a-cafe-turc-capsules-selamliqu

A kako to radi šta sipaš i gde?
Link to comment

A kako to radi šta sipaš i gde?

 

Iz ove prve sam pio kafu. Sipas vodu i kafu i on to sve promjesa i na kraju dobijes pravu tursku, mozes i da citas u zlici.

Link to comment

Iz ove prve sam pio kafu. Sipas vodu i kafu i on to sve promjesa i na kraju dobijes pravu tursku, mozes i da citas u zlici.

 

Ne zlici nego soljici. :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...