Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

RBH%20Picture.jpg

 

Nisam kupio ali opet ću! Pazario ih pre nešto više od dve godine i nikad bolje slušalice imao nisam. Međutim, pre 2-3 nedelje krenule da krckaju malo, kapiram da je kontakt oko 3.5mm džeka nastradao od godina u džepu farmerki. Smorim se kano pseto. Onda se setim da je garancija 3 dodine i kontaktiram preko sajta proizvođača. Objasnim šta je, kažu žao im al da im pošaljem sken/fotku računa da bi mogli da mi uopšte pomognu. Mislim se sad će da me teraju da nedeljama skačem kroz vatrene obruče i trčim po užarenom kamenju u obliku kurca kad posle 2 čuke stiže mejl "Potvrdite adresu iz vaše registracije i šaljemo vam nove." Kako, pa da proverite dal ove stvarno ne rade, gde da vam pošaljem stare, kad se sastaje konzilijum... "Šaljemo ih danas i izvinjavamo se što ispurka može potrajati čak 5-7 dana. Izvinite još jednom zbog kvara." RHA, kupite sve njihovo zauvek! ja hoću.

Link to comment

Jesi probao druge slušalice na istom izvoru?

Skoro sam siguran da nije do slušalica, rak rana tih 3,5mm džekova je uglavnom "ženska" strana.

 

Jesam, sve druge rade skroz ok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...