Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Išla sam da kupim pure boost x crne što sam videla na adidas.fr i nema 40 2/3, čak ni u drugoj boji ni u jednoj radnji. Plus su nakarikali cenu od skoro 19 hiljada, a u FR su 120€ fiksno. Stella McC su 160€ i razmatram one belo sive takodje. Uglavnom, kupiću ih u FR za koji mesec.

 

Umesto patika, u onoj amerikana radnji u Ušću, Polo nešto se zove, kupim dva vrhunska džempera i farke za 13 hiljada dinara. Imate 70% popusta na sve praktično. Muškarci da odu da pogledaju šuškave prsluke. Bombon su.

Link to comment

pure boost x su 14000 u oba adidasova dilera u nas. ne znam gde si videla da su 19. adidas u knezu je razlicita firma od adidasa u uscu i delti, vidi da li kod njih ima tvog broja. oni nemaju crne u ponudi, samo crvenoplave.

Edited by darling
Link to comment

U Ušću, tamo pored Sport Vision. Postoji mogućnost da ja grešim jer sam videla tu cenu na izloženim patikama na ulazu, a tamo na levom zidu gde ih je puno pari bilo izloženo stajala je cena od skoro 19k pored svakog para. Daj Bože da je tako!

Link to comment

jok, pjur bust su 14, sto je zanimljivo, jer je to prvi put u istoriji adidasa da je jeftinije (makar i za sto dinara) kod nas nego u inostranstvu. 

 

al taman kad budes kupovala sebi, donesi i meni pjur bust trening  kod nas ih nece biti. :)

Edited by darling
Link to comment

Ja sam ovo gledala u Adidas radnji u Ušću i zvali su radnju u Delta sitiju da provere. Ona u Knezu je drugo neko pravno lice. Ja više volim ove prve, ali ću sutra da zovem da pitam ove u Knezu da li imaju moj broj. Pa to je strava ako su 14k!

Link to comment

one su zanimljive, meni drze stopalo ko ekovelov ulozak po meri za ravna stopala, veoma su udobne, ako do sada nisi nosila bust, cinice ti se da nema nista udobnije na svetu. ali ima! ultra bust. to je hodanje po oblacima koji su na perjanim jastucima :) 

Link to comment

jel marks&spencer otisao iz srbije? obe radnje u trznim centrima su prekrivene zastorima.

gde sada da kupujem pantalone kroz koje mogu da provucem nogu, za razliku od modela kod vecine ostalih.

Link to comment

Umesto patika, u onoj amerikana radnji u Ušću, Polo nešto se zove, kupim dva vrhunska džempera i farke za 13 hiljada dinara. Imate 70% popusta na sve praktično. Muškarci da odu da pogledaju šuškave prsluke. Bombon su.

 

divni dzemperi, i zenski i muski, i sasvim fine farmerke i pantalone, nazalost sada samo u broju za mene iz 7. osnovne

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...