Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kakav brutaliti od slušalica zabodoh danas, kuku. Promocija, kurci, deder probaj ih, probam, userem se, douserem se kad vidim koliko su im srolali cenu dole (60%) i hop.

 

RHA-MA750i-2.jpg

Link to comment

Kakav brutaliti od slušalica zabodoh danas, kuku. Promocija, kurci, deder probaj ih, probam, userem se, douserem se kad vidim koliko su im srolali cenu dole (60%) i hop. RHA-MA750i-2.jpg

uh

Link to comment

A jel imamo nekog u Ameriku da mi kupi nešto sa Chicago Bulls sajta i donese jednom, nekad? A nadam se i pre? :D

Imas one servise koji ti kupe sta treba u usa i onda ti za 10 dolara spakuju i posalju ovamo. Ja kupovao svasta dok sam imao para. Majice sa nike shopa, neki lek, igracke neke. 

Link to comment

Kakav brutaliti od slušalica zabodoh danas, kuku. Promocija, kurci, deder probaj ih, probam, userem se, douserem se kad vidim koliko su im srolali cenu dole (60%) i hop.

 

RHA-MA750i-2.jpg

A vrede svakog centa i bez popusta....

Link to comment

Imas one servise koji ti kupe sta treba u usa i onda ti za 10 dolara spakuju i posalju ovamo. Ja kupovao svasta dok sam imao para. Majice sa nike shopa, neki lek, igracke neke. 

 

Bar 1 primer?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...