Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

verovatno nikad nechu prestati da kupujem sve sto mi se svidi u vezi njega..... a ionako mi se stara Morpheus majica u kojoj spavam toliko izlizala da je pocela da se cepa

 

morph_zps542a67a5.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Fraklić stomaklije. Sada je raritet, za koju godinu ekskluziva a onda ću na njemu zaraditi milione.

:O pa gde si to našo?

 

ja čuvam praznu poslednju flašu od pola litre, držim je kao ikonu

Link to comment

gnjecilica (stiskavac) za beli luk, polovna. cca 75 RSD. jako volim kad pametno potrosim pare, a ovo je genijalna sprava. secam se kako je deda uvek bio zaduzen da secka beli luk za pecene paprike, sitno, sitno... nije da se i sam nisam izvestio u seckanju, ali je brate time consuming, a ovde samo ljust-trp-stis i voila. jedino je bio problem sto ostane u rupicama posle upotrebe, al i to smo resili - ona cetkica za mazanje ulja sa duzim dlakama ocas obavi posao. tako da sad trpam bluk u sve i svasta, al bole mene...

Link to comment

Juce bio u autletu u Indjiji posle duze pauze. Uzeo dvoje bermuda, dvoje kupacih gaca, dva ona surferska sorca (nikad to nisam nosio pa aj da probam kao), dva klasicna kratka Mic Bjukenon sorca, jedan sareni havajski sorc i ko zna koliko majica, od kojih su dve bas do jaja dobre a ostale obicne letnje sa raznim zajebantskim motivima. Kad se na to doda da sam castio ekipu klopom i picem, ode 150+ ojra lagano.

Link to comment

Fraklić stomaklije. Sada je raritet, za koju godinu ekskluziva a onda ću na njemu zaraditi milione.

 

Meni doneo drugar iz Rumunije pre mesec dana. Šta misliš, da može prazna flašica da se zavalja za toliko, ako je nađem uopšte? :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...