Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Da li imam pravo da posle par dana od kupovine odem da vratim patike i trazim povracaj novca? treba mi broj veci (idiot sam koji uzima na brzinu) ali ni u jednoj prodavnici nemaju, pa da bar izvucem pare inace cu unistim stopala :D

Link to comment

Meni u NINE WEST nisu hteli da zamene cipele koje sam nosila sat vremena jer su mi manje pola broja. Rekli "nosili ste ih!" A đon je izgledao isto kao đonovi druge obuće u kojima je hodano po radnji.

Naravno, kad sam ih kupovala bilo je "naravno da možete da ih zamenite, čak i novac može da se dobije nazad..."

Važi.

Link to comment

ja iskreno ne bih kupio bilo sta noseno sat vremena, a po ceni novog.

 

ok, mozda te valkirine cipele, kontam da ima lep taban, al bi mi sigurno bile velike :(

Link to comment

Meni u NINE WEST nisu hteli da zamene cipele koje sam nosila sat vremena jer su mi manje pola broja. Rekli "nosili ste ih!" A đon je izgledao isto kao đonovi druge obuće u kojima je hodano po radnji.

Naravno, kad sam ih kupovala bilo je "naravno da možete da ih zamenite, čak i novac može da se dobije nazad..."

Važi.

 

Amater si. Pominjanje rešenja pravnim putem, pozivanje tržišne inspekcije i ostale pretnje je jedino što ološ razume i na šta pristaje. Pokazalo se u praksi X puta na ličnom primeru.

Link to comment

Hocu da kupim neku solidnu stolicu za kompjutor, da ne krivim kicmu vise u ovoj nekoj obicnoj. Prosla mi se raspala pa sam je bacio pa bih sad neku kao kvalitetnu, ali po mogucnosti da kosta nesto tipa do 50ak ojra. Jel ovo tema gde se traze preporuke ili ima druga?

 

Mislim, moze i mnogo vise od 50 ali ako je bas neka svemirska i znatno bolja od klasicnih. Pare nisu problem, pun sam kao brod.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...