Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

nisam dobila knjižicu :(pazarila sam ga samo da bih mogla da barim na pari brokoli jer cenim da je tako mnogo ukusniji nego malko kuvan u loncu a onda pošto je već na tri sprata plus ona posudica za pirinač, obarim šargerpicu i prokelj takođe ali onda to koristim kao prilog uz krompir i krmenadle pečene u rerni, roast pork. jebiga. gurman sam pa šta ^_^ jesi li ikada barila ribu na pari tj baš u steameru?

Edited by orderka
Link to comment
nisam dobila knjižicu :(pazarila sam ga samo da bih mogla da barim na pari brokoli jer cenim da je tako mnogo ukusniji nego malko kuvan u loncu a onda pošto je već na tri sprata plus ona posudica za pirinač, obarim šargerpicu i prokelj takođe ali onda to koristim kao prilog uz krompir i krmenadle pečene u rerni, roast pork. jebiga. gurman sam pa šta ^_^ jesi li ikada barila ribu na pari tj baš u steameru?
Nema veze, nemoj da si tuzna, aj' donecu ti ja svoju. Ima nekih super stvari, cak i slatkisa i (egzoticnih) gurmanluka. :D Riba i piletina sami, samo sa malo zacina me nisu bas nesto odusevili, ako se dobro secam (bilo je davno, nakon toga to vise nisam pokusavala) ispali su nekako suvi i gumasti. Ali ima u toj knjizici par jela sa piletinom koje sam isprobala i koja su zaista bili ukusna. Jela sa ribom jos nisu dosla na repertoar, ali deluju pristojno, pa ako hoces da pokusas dobijes PM. Ima npr. i recept za paellu.
Link to comment
Da znas. Ja se vec godinama neckam i bacam/kupujem kisobrane koji nicemu ne sluze. Al' kad ne mozes da ih pobedis... Dobar pazar, stavljam na sledecu shopping-listu.
Poslednja kap je bio gigafensi kisobran sa savitljivim zicama, wind-proof. Malo morgen <_< A investicija se vec danas isplatila ^_^.
Link to comment

kupio nove slusalice (headset) za Bberry (koji je 2 nedelje star ...i.... da, jesam dobio nove sluske sa njim ali je ih je lepsa polovina posle tri dana oprala u masini :wub: )

Edited by scepa
Link to comment

juce:2003875348756876887_rs.jpgdanas:2006135237665348121_rs.jpg

Neoprene, nylon mesh and terry towell with a gel padded palm.
mrnjau! :wub: Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Kupila novi mobilni /Nokia/, zalihe mirisnih stapica u indijskom ducanu /najvise onih od vanile i jasmina/ i rezervni kisobramn /kod Kineza/. :rolleyes:

Link to comment
Kupila novi mobilni /Nokia/, zalihe mirisnih stapica u indijskom ducanu /najvise onih od vanile i jasmina/ i rezervni kisobramn /kod Kineza/. :rolleyes:
A gde su slike ?
Link to comment
  • 2 weeks later...

kupila cipelice, konačno. naravno, ne onakve kakve sam zamislila, ali opet :wub: ... i pantalone i bluzicu i suknju (u NS pronašla Modus sličan onom u Beogradu, kod Ateljea :wub: :wub: :wub:) i peglu, doduše, ali to nije bitno.fotki nema jer mi je brat konfiskovao fotoaparat (koji je, ako ćemo iskreno, zaista njegov), a mobilni je u servisu, do daljnjeg.

Link to comment

majice sa sve instaliranim topom unutra za trčanje,Kelanke za tople dane jel se više u trenerci ne može i gotovo, jakna za proleće koga nema a verovatno ga neće ni biti..

Link to comment
haljinicu, pamucnu na tregere i opet - crnu <_< ide na chizme (crne angry.gif ) jer je lepo preko kolenapoludecu od crnog i sivog a opet to mu dodje najlakse usaglasiti u 7 ujutru na sneg i poledicu u martu
Link to comment

i meni se l'oreal zamjeria, al onom pjenom za skidanje šminke. namirisani zrak, koji sliči na šlag u tubi. mogla bi je jedino još probat u kavu stavit, ne bi li joj našla korisnu primjenu...

Edited by Nicol
Link to comment

Malo sam se setnula do najblizeg H&M i kupila nekoliko necega, izmedju ostalog i jednu kosuljicu za 6 eura, na kojoj je, evo danas vidim, ostalo ono sokocalo sto pisti ako se roba ukrade. Well, ja nisam ukrala, nije ni pistalo, ali je ostalo zakaceno. Da li to mogu samostalno da skinem ili da ipak nosim u neku Zaru ili gde vec po Beogradu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...