Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

jednom sam zamalo kupio slicnu pidzamu, sa namerom da je nosim kao pantalone. :D (ali nisam, a i dalje bih voleo da pazarim takve pantalone)

Link to comment

Danas u Novom Sadu uzeo neke gej Puma patike za 95 ojra (jedva nas'o broj, lakse naci 56 nego 48 i po) i R'b'k crnu majicu bez rukava za 25 ojrica. Posle video i neke opake utegnute Speedo kupace gace ali mi bilo zao dati 30 ojra za tako nesto, mnogo je na ovu skupocu..

Link to comment

sad si me podsjetio na nimroadovu muku po kupaćima, koje nije mogao naći uzduž i popriko kroz tri talijanske administrativne regije. a ti si ove tako ležerno ostavio, bez da se njanci osvrneš.

Link to comment

Pa kazem, nije mi se bas davalo 30 evra, a i drug me je dodatno pokolebao opaskom da je to "izaslo iz mode" :rolleyes: Bile su jedne skroz crne, crne sa nekim zlatnim sarama i jedne tamno plave, sve nekako obicne... Da sam naisao na ovako nesto uzeo bi' bez razmisljanja.

Link to comment
MP210.jpgmultifunkcijski. da sam imala vremena da biram po radnjama + da je bilo izbora sigurno ne bih odabrala multipraktik, nemam poverenja naročito. al pošto me je nužda nagnala, opredelih se za ovaj, kriterijum je bio - relativno jeftin + imali su rezervne tonere za njega. fala mu, pošto je vrlo lep maturski rad proizveo. zove se canon mp210 - odma smo počele da mu tepamo mp40.
Link to comment
da sam imala vremena da biram po radnjama + da je bilo izbora...
hehe, tako sam i ja kupila stampac kad sam zakljucila da mi se vise isplati nego da placam stampanje rada :D
Link to comment

Razmišljala o tome da li mi trebaju još jedne, i zaključila da me baš ove otvaraju u struku i čine moje šiške dužima, i eto meni novih starki.

post-136-1210927876.jpeg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...