Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

redbuse, super, čestitam. samo, svjestan si da ćeš morat nabavit zavjese, ako misliš hodat oskudno odjeven?
:lol: Ti ko Ovaj Moj. Svi bi moju nagost od sveta skrivali. A ja se pitam čemu napor.

One trakaste kancelarijske zavese su već uključene u cenu stana, so no worries. Čednost će prevagnuti.

Link to comment
Sad ce horde forumasica da guglaju tvoj broj telefona i da te bude u cik zore.
:o -ica? I one i ja če se ovajdiiiiimoooo. :D
edit: i kod mene slican pazar.
Očekuje se foto-izveštaj. -_-
Link to comment
pa lepo.... fali priroda samo...... ja mastam o maloj kuchici na velikoj poljani.. a okolo suma, reka i jelenovi
E, ista si ko Ovaj Moj. angry.gif On bi da živimo na farmi i gajimo cveće. A ja da predajem psiholingvistiku pčelama. ...Nego, imamo tu u blizini nekoliko baš ono finih rečnih dolina-povlaka-parkova (u suštini, ceo Toronto je ispresecan istima), da ne pomisliš da si u gradu. Kao antiljubitelju snega, posebno mi je milo da imam od zgrade tunel pravo do metroa, bioskopa, supermarketa, kafića, biblioteke (da, tužno koliko mi je biblioteka mali prioritet :lol: )... A imam i na fakultetu tunel od metroa. Tako da zimi mogu da odskakućem do prevoza u džemperiću. Jeste da je malo kao krtica fazon, ali ni najzadrtijem zagovorniku života u Torontu nije do šetnje kad dođe neki od onih nekoliko dana godišnje kad ti lice otpada od hladnoće. Amin....Prava priroda, jezera, farme, sela su isto relativno lako dostupna, jer je odavde gde se selimo lako izvući se iz grada kad hoćeš (autoput na pet minuta). Sve u svemu, sekira u med. Edited by crveni autobus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...