Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ne bude li ovo Srbose poteralo da linčuju vlast neće ništa.

 

Mada, sve manje ljudi puši ovde. Imam neke podatke da je tržište dramatično opalo u poslednjih pet godina. Jedne godine se za 10% smanjio broj pušača. Mislim da je bilo 2013 u odnosu na 2012.

 

Ja upisujem pozitivno brojanje.  :fantom:

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

 

Mada, sve manje ljudi puši ovde. Imam neke podatke da je tržište dramatično opalo u poslednjih pet godina. Jedne godine se za 10% smanjio broj pušača. Mislim da je bilo 2013 u odnosu na 2012.

 

 

 

to sto izgleda kao pad trzista zapravo je porast prodaje duvana sa kartona.

a evo i Arbajtman rece to isto.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Ne bude li ovo Srbose poteralo da linčuju vlast neće ništa.

U Makedoniji je ovo uvedeno prosle godine i bez ikakvih problema se sprovodi, makar u jednoj kafani gde sam bio.

Link to comment

Kod nas kao i obicno samo krajnosti. Ili da se pusnja svuda bez prepreke ili da ne moze nigde. 

 

Kao bivsi pusac smatram da je ovo idiotluk, pogotovu deo da nece moci da se pusi ni u posebnim prostorijama sa dodatnom ventilacijom koje su predvidjene za to i koje su mnoge kompanije namenile i opremile poslednjih godina. Ovo mi deluje da je izdrkavanje nekog pojedinca koji je do juce pusio, pa sad sere i hoce na silu da nametne svima isto. Ovo sad sa pusenjeme je indijanstina, ali postupati sa posucima na nacin kao u ovom novom predlogu je krsenje normi i prava pusaca.
Link to comment

ma i ovde ce se to sprovesti bez problema. meni kao pusacu ne smeta takav zakon, cudna mi cuda, kada se uzelim cigarete zapalicu je lepo u svom stanu ili na ulici i tu je za mene kraj price

 

da, i ja mislim slicno kao Timmy

 

Ovo mi deluje da je izdrkavanje nekog pojedinca koji je do juce pusio, pa sad sere i hoce na silu da nametne svima isto. Ovo sad sa pusenjeme je indijanstina, ali postupati sa posucima na nacin kao u ovom novom predlogu je krsenje normi i prava pusaca.

 

 

ti bivsi su uvek najgrdji, najgori i najrigidniji su bivsi komunisti koji su postali monarhisti recimo :P a ovo o pravima pusaca, u republici irskoj tek sto nemaju prava :lolol:

Edited by Pontijak
Link to comment

Kod nas kao i obicno samo krajnosti. Ili da se pusnja svuda bez prepreke ili da ne moze nigde.

 

Kao bivsi pusac smatram da je ovo idiotluk, pogotovu deo da nece moci da se pusi ni u posebnim prostorijama sa dodatnom ventilacijom koje su predvidjene za to i koje su mnoge kompanije namenile i opremile poslednjih godina. Ovo mi deluje da je izdrkavanje nekog pojedinca koji je do juce pusio, pa sad sere i hoce na silu da nametne svima isto. Ovo sad sa pusenjeme je indijanstina, ali postupati sa posucima na nacin kao u ovom novom predlogu je krsenje normi i prava pusaca.

awwww :(

Ko ne moze da iskulira cuku vremena bez da zasmrdi i potruje druge, il kog mrzi da izadje van da sprzi pljugu, za mene ima prava samo da ostane gajbi :)

Edited by ToniAdams
Link to comment

krsenje normi i prava pusaca.

 

Kojih normi i kojih prava? Jel postoji nešto utvrđeno nekim aktom ili je jednostavno dovoljno da se navučeš na cigare koje su, naravno, baš u te svrhe izmišljene, ti da se truješ i još plaćaš za to, a neko da zarađuje milijarde na tvom mekanom karakteru. Naravno, uopšteno, ne mislim na tebe. I ako postoje takva prava, jel su bitnija od prava nepušača za čistim vazduhom, čistim plućima i boljim zdravljem?

 

awwww :(

Ko ne moze da iskulira cuku vremena bez da zasmrdi i potruje druge, il kog mrzi da izadje van da sprzi pljugu, za mene ima prava samo da ostane gajbi :)

 

+~ 

 

Meni je bre to /ne/kultura i osiona bezobzirnost. Ne treba mi nikakav zakon da imam u vidu ljude oko sebe i kako ono šta radim deluje na njih. Mi smo svi ćutali dok sam se davio u tom sranju godinama tj decenijama jer je njihova zavist i njihov smrad imao prioritet i punu slobodu nad nama ugroženima, al pošto su se, srećom, normalni ljudi po svetu i oni civilizacijski malo napredniji - dozvali pameti pa doneli neke zakone, pušači odmah skaču ko opareni...

I kad kažem normalni ljudi, naravno da mislim one po svetu koji su smestili pušenje i pušače gde im je mesto. Ovi naši su cenim posustali pod nekim pritiskom, ili su to neke mere i potrebni kriterijum za integraciju u EU ili tako nešto. Prosto ne mogu da verujem da bi uradili nešto što će da izazove bes dobrog dela naroda - svojevoljno.

Link to comment

Pa Srbi su nekulturni, bahati i bezobrazni, naravno da će na samu ideju da nije ok da truju zajedničke prostorije da krenu sa izađi ako ti smeta, i auto truje, ili sažeto - jebi se.

Link to comment

I kad kažem normalni ljudi, naravno da mislim one po svetu koji su smestili pušenje i pušače gde im je mesto.

 

a gde je to mesto pusacima ako smem da pitam? :fantom:

 

pazi ovako, ja nikada nisam zapalio cigaretu tamo gde ljudima smeta, isto tako mi smeta ljudski bezobrazluk kada neko nece da postuje javni prostor ili tudji dom i insistira na paljenju cigarete,  pridrzavam se zakona o zabrani pusenja i podrzavam ga i tako dalje ali to tvoje histerisanje pomalo ide na qrac, jel bas moras da vredjas citavu jednu kategoriju ljudi sa implikacijama da nisu normalni i da ih treba smestiti tamo gde im je mesto?  mislim, ako cemo vec o zdravlju i pusacima i hitler je imao histericnu netrpeljivost prema duvanu i niko u njegovom prisustvu nije smeo da zapali cigaretu, cigaru ili lulu a bar je on bio sampion covecanstva u smestanju nepodobnih tamo gde im je mesto

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...