Jump to content
IGNORED

Rečnik narodnih pogrdnih naziva


Aleksija

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    86

  • bus

    60

  • le petit nicolas

    48

  • mammy two shoes

    29

kenjcima su zvali i velike klikere ( ili se igralo na kenjac ?) nisam bas najsigurnija
ni ja. jeste, onaj veliki, sivi - gvozdenjak, bio je kenjac :luv:nije mesto, al' je klikeri asocijacija. pa da pitam: piskati (se), glagol? odakle nam?poz
Link to comment
proverila: ima luftiguz, ali ne i luftika :wub: to vam je jedan... jahac na talasima.
Закључно са луфтиком, освежено малопре, 499 одредница. У ствари има 500, али ево као за вас само 499 :).
Link to comment

i ja sam poceo na jednom forumu da skupljam pogrdne reci za nekoga, neznajuci da je to vec neko poceo da radi pre mene :lol:pa da podelim moje znanje, a vi iskoristite sta mozete:BALAVACBENABLESABLESANBOLIDBUDALADEBILDžIBERGLUPAKGLUPANIDIOTIMBECILJEBIVETARKRELACKRETENMANGUPMORONRETARDSELJAKSELJOBERVUCIBATINAživotinje:KONJMAGARACMAJMUNPRASESVINJAVOpozz

Link to comment

Освежено.Него... додао сам још три речи приде: свињац, јазбина, брлог, које описују неуредан стан.Јер ми не упућујемо погрде само особама, него погрдно описујемо и њихове ствари - станове, возила.Стање по попису: 520 одредница.пјаф(тм): додао шклопоцију, скаламерију, стихоклепца, мазало и још два - са овим проширењима на занимања и уређаје, 526.

Edited by расејан
Link to comment

buvara - ofucan hotel ili bioskopštenara - hladna soba, makar bila u palatii još pogrda (mislim da nisu bile)vancagabizgača - bizgovljeva boja polovinadajguz

Link to comment
свињац...
svinjac-kokosinjac :P
ćata (je l' to pogrdno?) baba seraInače, kad sam bio klinac, glavna uvreda za nečiji sat ili video igru je bila "Je l' to radi na jogurt?"
cata je... stanje duha :wub: baba sera je... zaposlenje sa stavom, ako nije dopunski izvor prihoda."jeltito radina mesecinu?"poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

Za nekoga tko nishta ne zna obichno kazhem da je DRVO.edit: Vidim da ima gabor, a ja sam chesto za ruzhnu devojku koristio KRAMP (alat za kopanje).Ne vidim SMOR. Stalno se koristi na forumu.

Edited by cedo
Link to comment
Molim vas, pod hitno dodati PRČVARNICU. -_-
Неће ући у списак, али да споменем... у комшилуку се отворила некаква као пицерија, а моја баба(тм), имајући прчварницу на уму, исповрти ПИЦВАРНИЦУ :)
Link to comment

Mrsomudjenje = PALAMUDJENJE.Mrsi(o)mud = PALAMUD.Nisam nikome rekao da je palamud (mrsi(o)mud), ali sam nekima rekao da palamude (mrsomude).edit: Nije moguce da nitko nije spomenuo karakternu osobinu: PICHKAedit: BLEBETALO

Edited by cedo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...