Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Odlično finale Real-Insep, pobedi naravno Real posle produžetka. Poslednji napad Inepa bih ja bolje organizovao 

Link to comment

Mitar uvek odigra dobro ove vaznije utakmice. Doneo je nekoliko trofeja Realu ,nasoj juniorskoj reprezentaciji itd. To mu je odlika, da odigra najbolje u odlucujucim mecevima.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

To mu je odlika, da odigra najbolje u odlucujucim mecevima.

Daj 5 takvih odmah :D

Link to comment
Posted (edited)

Nikola Bundalo koji je bio na spisku americke juniorske reprezentacije ove godine ce navodno igrati za nasu juniorsku reprezentaciju. Dobio je nas pasos.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
On 27. 5. 2024. at 11:07, Borca said:

 

 

Kakav klub takva i promena.

 

 

Salu na stranu objavili su spiskove opet u18 i u20

 

U18 sramota na koji  sipicarsko mendazerski nivo je spala nasa kosarka.

Dobar deo igraca se nece ni pojaviti u reprezentaciji u kojoj je mesto zagaratovano sinu Milije Vojinovica

Link to comment
Posted (edited)

Dobra partija Kostica na Adidasovom kampu u Trevizu protiv americkog tima, 21 poen uz dobre procente suta. Jos jedan nas igrac koji poseduje potencijal za prvu rundu drafta u narednim godinama.

 

 

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
On 1. 6. 2024. at 23:13, Micko8 said:

Dobra partija Kostica na Adidasovom kampu u Trevizu protiv americkog tima, 21 poen uz dobre procente suta. Jos jedan nas igrac koji poseduje potencijal za prvu rundu drafta u narednim godinama.

 

 

 

 

Znas kako gledas statistiku.Udjes na sajt kss-a pa pogledas statistiku protiv Zvezde,Mege,Dinamika,Radnickog pa shvatis o kakvom se potencijalu radi.

Link to comment
Posted (edited)

Bio je prenos utakmice, decko je odigrao veoma dobro. Danas je bio nesto slabiji ali su i igrali i protiv tima sa igracima koji su dve,tri godine stariji od njega i i njegovih saigraca iz ekipe . Djurisic je na primer igrao u protivnickoj ekipi. Meni Kostic deluje kao ozbiljan potencijal, odlicne fizikalije, zna da igra sa loptom u rukama itd. Ocigledno je da se tebi ne svidja kao igrac i to je ok, svi mi imamo razliciite ukuse. Ja se nadam da ce decko otici iz CZ jer mu tamo ne gine propadanje ako ostane. Takodje mislim da Vojinovic nije bas tako los igrac, mada verovatno jeste u reprezentaciji zbog caleta. Na onim evroliginim turnirima je ostavio pozitivan utisak kao i u reprezentaciji pre meesc dana. Mislim da je Kondic iz Vojvodine mnogo bolji i talentovaniji  igrac od njega i da on vise zasluzuje  mesto u juniorskoj reprezentaciji ali ako i Vojinovic ode na EP nece biti smak sveta. Islli su u proslosti i gori igraci od njega preko veze, meni uvek Filip Sepa padne na pamet. Koliko su ga tada forsirali, od Tegeltije pa nadalje, cak su se i oni likovi sa draftexpressa cudili koliko mu je Muta dopustio da divlja na samim utakmicama na prvesntvu u Grckoj:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

 

Quote

 

Припреме мушке У20 репрезентације за ЕП у Пољској

  •  

Припреме мушке У20 репрезентације Србије за учешће на Европском првенству у Пољској (Гдиња), од 13. до 21. јула 2024. године, почињу следећег понедељка.

Окупљање играча је предвиђено за 10. јун у 10.00 часова на паркингу код дворане «Александар Николић» у Београду, одакле ће репрезентативни кандидати кренути на припреме на Дивчибаре.

Тренер У20 репрезентације Србије Ненад Чанак одлучио се за следеће играче:

Андреј Мушицки – Мега

Илија Милијашевић – Мега

Богољуб Марковић – Мега

Филип Јовић – Мега

Алекса Ристић – Динамик

Филип Малешевић – Динамик

Огњен Матовић – ФМП

Павле Николић – Борац Чачак

Лазар Тасић – Здравље

Алекса Миленковић – ОКК Београд

Филип Радаковић – ОКК Београд

Асим Ђуловић – ОКК Београд

Лазар Гачић – ОКК Београд

Борис Бодрожић – Џокер

Лука Савановић – Војводина

Огњен Станковић – Игокеа

Филип Боровићанин – САД

Ђорђе М. Ћурчић – САД

Марко Шаренац – САД

Лазар Ђоковић – САД

Матија Милошевић – Немачка

 

Fali samo Topic koji ce u NBA. Ova ekipa bi trebala da se bori za zlatnu medalju. Nadam se da ce na EP voditi uglavnom igrace rodjene 2005 godine, generacija koja je juniorski prvak Evrope.

Link to comment

Dobro igra Kostic i danas. Ovde se malo vise vide njegove sposobnosti sa loptom u rukama gde ne coskari kao u CZ, nego ume da probije odbranu i zavrsi na obrucu ili da posalje dobar pas. Definitivno je jedan od top igraca po talentu u 2006 godistu u Evropi. A imamo jos neke igrace koji tu pripadaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...