Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Izgubice nasi klinci dobijenu utakmicu. Imali su sigurno dvocifren broj napada na +7, promasili tonu bacanja (Radovic na 1/8). Sad ce biti cupavo.

Sijaric u cetvrtoj dva puta spusta liptu na parket posle def. skoka i gubi je.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Normalno je izašao. Po minutaži bih rekao da je igrao i posle (ja sam se uključio na poluvremenu seniora prvi put), prebacivao sam, nisam siguran. 

  • +1 1
Link to comment

Zato sto ga je dileja od trenera drzala na klupi bez ikakvog dobrog razloga, nije se povredio. Dobro je preziveli smo i opstali u Diviziji A. Sve ostalo je bonus sada.

Edited by Micko8
Link to comment

Oni uvek igraju organizovano na ovim kadetskim turnirima, timski rad, taktika  itd. ali posle ih nigde nema. Mislim da bi imali sansu da ih prodjemo da nemamo selektora koji pisa po pojedinim igracima u ekipi a koji bi mogli mnogo vise da igraju i pruze na terenu. 

Edited by Micko8
Link to comment
On 13. 4. 2009. at 8:17, Кристофер Лумумбо said:

gledao sam ovo juniorsko prvenstvo srbije. klinci od 91. do 93 godista.1. fmp2. beovuk3. knjazevac4. hemofarmfmp ima najjacu ekipu, ali nisu toliko dominantni koliko sam mislio. meni se najvise svidja plej vukasovic. djekic je mvp turnira, ali nisam toliko odusevljen. musli je dominantan zbog svoje visine, ali i pored toga nekoliko puta su ga fino izblokirali beovucani. rezervni plej je miljanovic za koga kazu da je najbolji kadet. nije mnogo igrao.beovuk ima odlicnu ekipu. najbolji igrac je torlak. plej je takodje odlican, ali nisam zapamtio prezime. 93. je godiste. knjazevac je najmladja ekipa na turnira. sedmorica igraca su 93. godiste, a samo dvojica nemaju pravo nastupa u juniorskoj konkurenciji sledecegodine.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...