Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Gledao sam ja utakmicu. Mega zategla u odbrani pred kraj trece cetvrtine, Siby od stotinu  ljeta zakljucao reket, hvatao lopte u napadu, Mega poceala da pogadja suteve. Ocekivan ishod posto je  Mega i u 17 ligi ubedljivo najbolja ekipa.

Link to comment

Eric,Stojic, Bjelic i Ivkovic deluju kao najbolji igraci u ekipi , gledajuci ceo trurnir. Videcemo , zavisi dosta od toga da li ce jos rasti , neki od njih bi bas profitirali od dodatnih centimetara .

Link to comment

milijasevic definitvno presao u spartak

mislio sam da je to samo za superligu, ali vidim na sajtu kss da je potpisao ugovor sa spartakom

 

pomalo iznenadjujuce

 

sledece sezone derbi kls ujedno i derbi severne backe joker spartak :D 

Link to comment

tri najjaca kls tima bice iz vojvodine - joker, spartak i vojvodina. ali tesko ce u aba po ovom sistemu takmicenja

Edited by Nikodije
Link to comment

da, vojvodinu namerno nisam spomenuo jer kod njih se nikad ne zna

previse puta su se pojavljivali i nestajali

ne znam koja je sad ekipa na celu kluba, kolko se secam "kosarkaska je prica" nije neka instant varijanta

 

 

i tu sad dolazimo do onog starog problema

ti klubovi koliko god ulagali, napredovali u jednom trenutku moraju preskociti takmace koji u najblazem obliku receno imaju odredjenu privilegiju

Edited by pbg12345
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

da, vojvodinu namerno nisam spomenuo jer kod njih se nikad ne zna

previse puta su se pojavljivali i nestajali

ne znam koja je sad ekipa na celu kluba, kolko se secam "kosarkaska je prica" nije neka instant varijanta

 

 

i tu sad dolazimo do onog starog problema

ti klubovi koliko god ulagali, napredovali u jednom trenutku moraju preskociti takmace koji u najblazem obliku receno imaju odredjenu privilegiju

 

vosi je mts postao sponzor, pa se moze reci da su postali ozbiljan drzavni projekat. mozda zbog njih promene pravilo da ne moze vise od 5 srpskih klubova u aba, zbog zlatibora nisu hteli

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...