Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ne znam sta je nesto vise, moze da bude par igraca za borac. generalno je slaba prolaznost u seniorski nivo kosarke i tesko mozes da se zakunes u bilo kog igraca u 17 godina. ovaj curcic stariji je odigrao odlican turnir, ali to je bas tip igraca koji ne vidim da ima dobru tranziciju  na sledeci nivo. nikolic i mladji curcic ima da porade na igri da bi se nadali necemu, ostali su klasicni omladinski igraci. mada na kraju uvek ispliva neko ko nije na radaru uopste.

 

 

 

 

Link to comment

Cestitke Borcu.

Drago mi je sto su otresli klipu,Valjda ce se neko setiti da ga najuri vec jednom iz zvezde.

 

Jos u petak da im vizura otrese pionire pa da slavim kao covek.

Edited by Блок_64
Link to comment

inace borac je pre ovog titulu u mladjim kategorijama uzeo jos dok je bila srj 2001

u pionirskoj konkurenciji, generacija 86

braca dragicevic, tripkovic, radenko pilcevic koji je promenio dosta kls klubova igrao po slovackoj, rumuniji, nemackoj i onaj neki lik sto je zavrsio u zvezdama granda :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Dobro je to za kosarku da prvenstva makar i u mladjim kategorijama uzimaju klubovi van Beograda,jer se tamo siguran sam mnogo bolje radi nego u Beogradu.

Problem je sto i u tim mladjim kategorijama Zvezda,Mega,Partizan,dovlace igrace iz unutrasnjosti.

 

 

Edited by Блок_64
Link to comment

eh, sta znam. lepo je sto su postigle uspeh sloboda i borac, ali sta to njih sustinski razlikuje od ovih velikih beogradskih ekipa u nacinu rada? to su uigrane, naspanovane ekipe, uopste individualni kvalitet igraca nije prioritizovan. pa prvi primer su famozni pioniri mladosti, momci u 14-15 godina igraju seniorski nacin kosarke. suprotan primer na ovom turniru bi bio verovatno novosadski star. ceo vojvodjanski region generalno prednjaci poslednjih godina, i to se vidi po broju vrhunskih igraca i talenata koji izlaze odatle. 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

eh, sta znam. lepo je sto su postigle uspeh sloboda i borac, ali sta to njih sustinski razlikuje od ovih velikih beogradskih ekipa u nacinu rada? to su uigrane, naspanovane ekipe, uopste individualni kvalitet igraca nije prioritizovan. pa prvi primer su famozni pioniri mladosti, momci u 14-15 godina igraju seniorski nacin kosarke. suprotan primer na ovom turniru bi bio verovatno novosadski star. ceo vojvodjanski region generalno prednjaci poslednjih godina, i to se vidi po broju vrhunskih igraca i talenata koji izlaze odatle. 

 

defense isto radi dobar posao. a otišao im mali topić u zvezdu. 

 

a ima toga i negde u vojvodini da se zapatilo ali moram priznati manje nego južnije. ali to ti je ono, daj rezultat, sve pogrešno. 

Edited by theanswer
Link to comment

ima dosta klubova u novom sadu. pokusevski je izasao iz nekog kadeta. imaju zicer i sports world koji su sad prosli na zavrsni turnir pionira. pomenuti star koji ima mozda i top talenta u evropi u tom godistu nije ni igrao na tom kvalifikacionom takmicenju. oni su izbacili i onog kiklopa malesevica iz dinamika. jedino ne vidim da vojvodina radi nesto.

Link to comment

uff mislio sam da je to malo ozbiljnije

mozda im je milicic trener :fantom:

 

e: sad se setih i lukovski ima neki klub mladjih kategorija u ns

ne znam sta je sa tim

bili su u fokusu pre neku godinu dal zbog nekog talenta ili sta vec

Edited by pbg12345
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...