Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

dobar je bio borac, vodili u prvom, gubili tri na poluvremenu, u cevrtoj opet prisli na 6 u jednom trenutku i nisu mogli dalje. mnogo fizicki jaca zvezda. pavle nikolic delovao odlicno, 2005. godiste. 

 

u kadetima je zvezda apsolutni favorit. borac ce u finale ako ih milijasevic sam ne izbaci. a nije da nije u stanju.

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

dobar je bio borac, vodili u prvom, gubili tri na poluvremenu, u cevrtoj opet prisli na 6 u jednom trenutku i nisu mogli dalje. mnogo fizicki jaca zvezda. pavle nikolic delovao odlicno, 2005. godiste. 

 

u kadetima je zvezda apsolutni favorit. borac ce u finale ako ih milijasevic sam ne izbaci. a nije da nije u stanju.

nisam gledao, sad citam izvestaj sa utakmice na borcevom sajtu, preneli bukvalno kao ti

taman kako je i ocekivano pred utakmicu, bas zbog te fizicke prednosti

 

 

to za dinamik, odnosno milijaseciva hteo malopre u postu da napisem, da bi ih oni jedino mogli sjebati do finala, ali opet igrao je i u regularnom delu, borac je dobijao pa kapiram da nece

 

nisam znao da je zvezda bas toliki favorit (kadeti), ne pratim ja to u velikoj meri, vise pogledam rezultate i statistiku posle svakog kola, vesti u vezi borca, bas retko kad deo neke utakmice, po rezultatima iz regularnog sam mislio da su tu negde borac i zvezda u kadetskoj konkurenciji

 

e: pored tog nikolica, curcici, obojica djordje, jedan 2004 , drugi 2005 vaze za najvaznije talente

prikljucivali su ih vec na pripremama prvom timu

 

ne znam kako im ide razvoj i kako trenutno izgledaju

bojim se samo da ne budu jos jedni u nizu izgubljenih talenata zaroblejnih izmedju 1 i 2 

Edited by pbg12345
Link to comment

Ipak prodjose uzicki rosoneri u finalle u neizvesnoj zavrsnici, dok je mega odrala dinamik sa pola snage. finale sutra u pola dva iz nekog razloga.

Link to comment
On 25.4.2021. at 12:15, Joe D said:

https://lige.kss.rs/mladje-kategorije-kss/u15-pioniri/

 

mladost, partizan, vizura dve klase iznad ostalih. u stvari, cini mi se da je partizan klasa za sebe, ali trebe videti kad se ukrste. u vizuri igra mnogo zajeban talenat ognjen radosic.

 

Ogi je odlican naravno,dosta inostranih klubova se vec interesuje za njega.Pored njega ima vizura tu jos jako dobrih momaka.Partizan prosto ima srecu jer ima odlicne visoke i pokretne igrace.Mladost je ekipno najbolja ekipa i najvise je pokazala ove sezone.21 og je zakazan zavrsni turnir na zalost mladost i partizan igrace polufinale.

Link to comment

Solidan bio derbi, dobro su se sibali. Partizan mozda i zasluzio da prodje zbog voljnog momenta, ali nema tu previse kvaliteta. Milenko Junior klasa.

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

Solidan bio derbi, dobro su se sibali. Partizan mozda i zasluzio da prodje zbog voljnog momenta, ali nema tu previse kvaliteta. Milenko Junior klasa.

Jel igra PG?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...