Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

:D

ali kakvo poluvreme je juce imao protiv parizana

sve sto ne valja u fmp, pa i zvedi se videlo u tom poluvremenu

 

ovog guze li guze, partizan ide na plus 20, ali filip gotovo i ne izlazi iz igre, dok vasic ne dobija ni minut i to u takmicarski gotovo potpuno nebitnoj utakmici po fmp

 

u drugom je usao, filip nije igrao, verovatno otisao primicac :fantom:

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

:D

gde pratis to

 

videh negde vesti da je cacanska mladost dobila zvezdu i jos nekog, ali mislim da nije ista starosna kategorija, valjda pioniri i mladji pionii

Link to comment

hvala

 

a rezultate

ja obicno rezultate mladjih kategorija pogledam na sajtu kss, ali tu samo imaju juniori i kadeti ili ja ne vidim dobro jbg

 

a oni sajtovi regiona su sou, tamo ko se snadje alal mu kurac

mada ovo je sad valjda polufinalni turnir i iznad nivoa tih regionalnih saveza

 

jeste dobra mladost, to je valjda ona generacija gde igra sin boska obradovica, sto su uzeli pre godinu, dve onaj neki jak turnir u sloveniji

Link to comment
15 minutes ago, Joe D said:

u pionirima trijumfa iz nisa igra neki klinac koji izgleda kao zoran stevanovic pred kraj karijere.

al kako je debeljko iskusno uzeo 15cu :D

 

a vala i siri ruke u stilu poznatijeg debelog :laugh:

Link to comment

slabo je to godiste, stefan todorovic najbolji igrac, mozda partizanov stefanovic nije los, osim njih nista ne vredi, ako mi nije promakao neko. 

 

ako rese da vode ove mladje, oni ce biti noseci. jovic, belic, djurisic. ne znam da li moze tristan da igra, ne verujem.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
slabo je to godiste, stefan todorovic najbolji igrac, mozda partizanov stefanovic nije los, osim njih nista ne vredi, ako mi nije promakao neko. 
 
ako rese da vode ove mladje, oni ce biti noseci. jovic, belic, djurisic. ne znam da li moze tristan da igra, ne verujem.
Ako sam tačno razumeo, Tristan neće moći odmah da igra za repku.

Sent from fav toy

Link to comment
1 hour ago, April said:

Ako sam tačno razumeo, Tristan neće moći odmah da igra za repku.

Sent from fav toy
 

nece moci pre 21. rodjendana, rekao je krle pre neki dan.

 

sutra polufinala mega-dinamik i zvezda-sloboda. uzicani igraju bas dobru kosarku, nadam se da mogu da budu konkurentni. prvi par ce biti odlican.

Link to comment

sloboda je dugo bila ubedljivo prva na tabeli, pred kraj su imali nekoliko poraza

jedino sto su oni igrali (vecinaom) sa izlaznim godistem, a ostali mahom sa mladjim igracima, ne znam jel i na ovom zavrsnom turniru tako

borac vidim ocekivano lagano porazen od zvezde

 

mada vecina ovih borcevih igraca ima pravo nastupa i za kadete (ima cak i igraca 2005) i na tom turniru borac ce biti jedan od favorita

gledajuci parove, bice veliko iznenadjenje ako ne odu u finale

to se igra sledeceg vikenda, samo ne znam gde

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...