Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Gleda neko usa-world na sport klubu 2?

 

@stout..

mladji kod jadrana.valda se klub zove dzoker

Edited by bradilko
Link to comment

usra se usa u world

cini mi se da sam procitao prezime atic na ledjima jednog iz worlda

auu dupla razlika

sramota me sto sam iz worlda

jos suci nisu odsvirali jedno dvadeset nesportskih

karnisovas je u dvorani

Edited by bradilko
Link to comment

Ovo je Amerima najjači tim posle ko zna koliko godina (doduše nedostajalo im je 3-4 bitna igrača), a World team je sastavljen uglavnom od igrača koji će na koledž, a plus su im otkazala 2 vrlo bitna igrača par dana pred meč. Sem Aytona i eventualno Australijanca McDowell-Whitea, ostalima nije mesto tu. Samo Hrvata iz ABA lige bi trebalo da bude najmanje dvojica.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li kakve sanse da ugrabimo Luku Doncica?

Тешко. Њему је и отац рођен у Словенији. Мислим да је био у њиховој репстацији.
Link to comment

radilo se na tome, ali tesko. vise se tu pita njegova keva nego cale, verovatno ce igrati za sloveniju.

Link to comment

nemoj zezati.

 

nego čemu taj turnir i sve to i zvezda granda na otvaranju da peva bože pravde i slikanje sa čedom janjićem i ekipom?

Link to comment

ko kaže da nema? nego je bilo očekivati da će da igra za srbiju kad se već ćale njegov koji i donosi realno odluku za koga će mali da igra toliko upinjao da se to organizuje ovde, da se pravi fešta i slikanje i sve. biće da je ipak neki tal bio u pitanju sa lokalnim političarima

Link to comment

nije kao da je dobio od drzave neko zemljiste i direktorsko mesto u javnom preduzecu. orgaizivao je neki turnir za decu. ako je neko i protumacio kao garanciju da ce ovaj mali igrati za reprezentaciju, to nije do njega, mada ne vidim sto bi to lokalnu vlast zanimalo bilo kako. ako su oni organizovali taj turnir.

Link to comment

lokalna vlast se pre neki dan slikala za asfaltiranje  terena  za mali fudbal u banatskom despotovcu, za njih je u16 turnir u gradu na kome učestvuje real ravno sletanju na mesec

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...