Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Femmerling je u Albi, Demond Greene je pomocnik u Bayernu...

Da bre, u albi, video sam da nosi njihovu trenerku, ali su mi svi nemacki timovi isti.

Link to comment

sta pocini aleksa stepanovic cedeviti. gotivnu ekipu imaju spursi, mada smo ih vec samarali pa sam navijao za cedevitu da bude zanimljivije u finalu.

Nibak najozbiljnije radi na jugu srbije. Stepsnovic im je najboli igrac, rutinski bi se plasirali u top 8 da je ostao.

Link to comment

Nibak najozbiljnije radi na jugu srbije. Stepsnovic im je najboli igrac, rutinski bi se plasirali u top 8 da je ostao.

:) baš sam hteo da pitam da li je to taj stepanović. Sad igra za sarajevo?

 

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

Link to comment

:) baš sam hteo da pitam da li je to taj stepanović. Sad igra za sarajevo?

 

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

 

da, to je taj, otisao je kada se nibak kvalifikovao za jedinstvenu juniorsku ligu. gledao sam ga juce, bas lepo izgleda.

Link to comment
  • 1 month later...

Od cetvrtka je do subote, ali ko sa kime i koja satnica, e to vec nemam pojma :D , ali, najverovatnije, samo cu u petak biti u prilici da pogledam stogod: http://newbasketballgeneration.com/event/u16-zrenjanin-basketball-cup/

ide onaj mali moj komso trenutacno iz barcelone,nikola zizic, u usa, na neki mamojebni skup sveckih talenata

a ima burazera koji ce biti jos veca zver od njega.ovaj mali stariji je dobrica.predobar.al zato brat mu je jedna mala ponosna zivotinjka 

Edited by bradilko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...