Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

I onda  se opet postavi pitanje kako znas da se on ne oseca CG, nego hoce da igra za Tanjevica. Otkud znas da je tako ''racionalno'' birao, i da nije jednostavno zeleo da igra za CG?

Jedino ako, sta ja znam, ne blejis makar na skajpu sa likom non stop pa ti se poverio,onda se izvinjavam. 

 

 

Dino izjava:

 

Zbog minutaže u A reprezentaciji, zbog rada sa Bogdanom Tanjevićem, i igranja sa Nikolom Vučevićem, Dubljevićem, Todorovićem, i mnogih drugih, odlučio sam se za Crnu Goru. Odluka je bila dosta teška, jer sam odrastao u Srbiji, ali svi znaju da je ovo najbolje za mene, i velika odskočna daska u mojoj karijeri", rekao je Radončić za portal ilovezrenjanin.com.

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

govorim o igranju radoncica za reprezentaciju kao o motivu vlasti da organizuje turnir. sto bi to za njih bio deo dila, jebe im se za to. 

 

ne razumeš šta pričam. lokalna vlast je tu uletela da bi sakupila poneki poen jer svaki mogući događaj u koji mogu da se učepe je za njih savršenstvo u gradu koji nema pijaću vodu 15god. radončićev ćale je taj koji se upinjao da organizuje turnir ovde pa mi je to sa aspekta njegove odluke da igra za cg malo nejasno, tj nije mi nejasno nego je očito u pitanju neki dil kao što je i dil da igra za CG. samo potpuna budala može da pomisli da je mali lično odlučio da igra za bilo koga tu.

Link to comment

I onda  se opet postavi pitanje kako znas da se on ne oseca CG, nego hoce da igra za Tanjevica. Otkud znas da je tako ''racionalno'' birao, i da nije jednostavno zeleo da igra za CG?

Jedino ako, sta ja znam, ne blejis makar na skajpu sa likom non stop pa ti se poverio,onda se izvinjavam. 

 

pa zato što cg nije video u životu osim kad je išao na more

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...