Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jeste, editovao sam post.jel sigurno ovo da mora da se placa gledanje utakmica od cetvrtfinala? tamo je pisalo free tv i ja sam se registrovao.poljska ili kanada, to su nam moguci protivnici.

Edited by kojot
Link to comment

ako bude poljska, bice to vjerovatno i jedina tekma koju cemo gledati :isuse: puno su jaki imaju bjelog Sofoklisa -Przemyslaw Karnowski(212)freek dominirahttp://hamburg2010.fiba.com/pages/eng/fe/10/fu17wc/men/player/p/eid/4718/pid/70925/sid/4718/tid/347/profile.html :Hail:

Edited by tom
Link to comment

izgubili smohttp://hamburg2010.fiba.com/pages/eng/fe/10/fu17wc/men/p/group-standing.htmlO rivalu u poslednjem kolu takmičenja po grupama, selekciiji SAD, Trunić je rekao: "Amerikanci su fizički dosta dominantniji, oni igraju neku drugu košarku. Tako da ćemo taj meč iskoristiti da odmorimo nosioce igre i što bolje se pripremimo za nastavak takmičenja."ajde da odmorimo najbolje igrace zato sto svakog dana imaju priliku da igraju protiv takvih igraca :isuse:

Edited by kojot
Link to comment

jbte miljenovic 20% za 3 i 60% bacanja do sada. jebes pleja koji ne moze da sutira, osim ako nije brz ko mek kejleb. ako do sada nije naucio da sutira, tesko da ce to mnogo da se promeni.

Link to comment

on i bradley beal razvaljuju. igracemo protiv poljske prekosutra u 21:15. ne znam koliko su poljaci realno jaki posto pretpostavljam da je ta grupa mnogo slabija.

Link to comment
112-75Ameri kazu da im je ovo najjaca generacija ikad, predvidjaju da ce svi imati NBA karijere. Sin Bob McAdoo-a razbija.
Nije mu sin, Bob McAdoo mu je stric.
CLASS OF 2011 INTRO: JAMES MCADOOMay 4, 2009 by NBE Blogger The young McAdoo could follow in famous uncle’s footsteps or create own legacyBy Matt WhitfieldTotaling over 18,000 points, 8,000 rebounds, and 1,000 blocks in an NBA Hall of Fame career, Bob McAdoo is widely regarded as one of the best players to ever step foot on the hardwood. Following in his footsteps is his nephew, James McAdoo.
Link to comment

pocelo ep U 20srbija - turskahttp://live.fibaeurope.com/netcasting/default.asp?game_number=7341-B-1&microsite_scope=undefinedprva petorka:nedovic, arnautovic, milutinovic, djekic, musli

Edited by kojot
Link to comment

Subotić je četvorka? Učinilo mi se u jednom trenutku da sam video da su na parketu Musli, Subotić i Đekić, sa Milutinovićem na dvojci. Ko je Majstorović?Edit; sad sam video na draftexpress da su subotića poprilično nahvalili pre dve godine. Kako je u međuvremenu napredovao?

Edited by pacey defender
Link to comment

majstorovic je centar, ali ne znam tacno ciji je igrac. verovatno FMP. joe sigurno zna.sto se subotica tice, cenim da nije bas napredovao cim mu nisu dali sansu prosle sezone kada nisu imali krstenu cetvorku.arnautovic jeste startovao, ali nasa najbolja petorka je sa mitrovicem umesto njega. na kraju lagano odradjujemo tursku.

Edited by kojot
Link to comment

Merci, monsieur Wenger. Musli nije izlazio, a ima samo jedan faul na ulazu u poslednji minut. Onda je dobio još jednu ličnu grešku. Duplo-duplo. Nedović-Mitrović-Milutinović-Đekić-Musli objasnili. Ostali u zbiru 12 poena.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...