Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Skidao se, al nije igrao sekunde, a tokom pripremnih mečeva je baš dosta igrao. Isto me čudi i kod Avramovića.

Link to comment
Skidao se, al nije igrao sekunde, a tokom pripremnih mečeva je baš dosta igrao. Isto me čudi i kod Avramovića.
Jankovic ima 19 minuta po mecu, kao i Popovski. Mitrovic 21, bezbradica 17. Cije bi mu ti minute dao?Rekoh vec, jebes rotacije od 12 igraca u mladjim kategorijama. Ionako ovi dobijaju manje nego sto zasluzuju ucinkom, narocito Jankovic. Edited by Joe D
Link to comment

Kad sam ih gledao na pripremama Popovski je igrao trojku, Janković četvorku i to je sasvim dobro izgledalo. Vidim da je sada sve pomereno za jednu poziciju.Da se razumemo, uopšte ja nešto ne priželjkujem previše Miškovića, dečko je klasični bučer, samo kažem da bi mogao da pomogne protiv Karnovskog.Sad gledam da se Janković vodi kao 202, delovao mi je dosta višlji kad sam ga gledao...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Nije klasicna trojka, nego klasican tweener. Uvek je igrao cetvorku, ne vidim sta je tu eksperimentisanje.btw, te visine treba uzeti sa krajnjom rezervom. Jankovic je bar iste visine kao Bezbradica, a visi je od Turanjanina. A Dangubic se vodi da ima 193, a decko je iste visine kao Turanjanin. Veze nema to sto pise na fiba sajtu.edit: i Krstic ima 203, Micic svakako ima vise od 191.

Edited by Joe D
Link to comment
Nije klasicna trojka, nego klasican tweener. Uvek je igrao cetvorku, ne vidim sta je tu eksperimentisanje.btw, te visine treba uzeti sa krajnjom rezervom. Jankovic je bar iste visine kao Bezbradica, a visi je od Turanjanina. A Dangubic se vodi da ima 193, a decko je iste visine kao Turanjanin. Veze nema to sto pise na fiba sajtu.edit: i Krstic ima 203, Micic svakako ima vise od 191.
Pa da, odmah su mi bile sumnjive te visine...Ja se slažem sa Insajderom, Popovski jeste do sada uglavnom igrao četvorku, ali verujem da će u seniorskoj košarci biti trojka. Ima dovoljno dobar šut, još malo rad nogu i to je to.
Link to comment

Mozda i bude trojka, pitanje je koliko dobra trojka. Spor sut/slaba motorika za tu poziciju. O odbrani da ne pricam. Vole tako ljudi da u teoriji prebacuju igrace sa cetvorke na trojku, u praksi to malo teze ide.

Link to comment

On četvorku može da igra samo u juniorima, sa 201 ili 202 i onakvom građom, nema šta tu da traži. Što se tiče šuta, bitno je da on pogađa, lako će za brzinu. To je mnogo veći problem plejevima i dvojkama, nego trojkama, a naročito kada imaju dovoljnu visinu kao Stefan.I slažem se da je promena pozicije težak zadatak, ali to je mnogima neophodno ako misle da nastave da napreduju. Slična situacija kao sa recimo Gujaničićem, koji takođe očigledno neće imati visinu za četvorku, ali će mu prelazak na trojku biti neuporedivo teži zadatak nego Stefanu.

Link to comment

Lako ce za brzinu? Decko je tweener, tacka. Nije on nista vise trojka nego sto je cetvorka, koliko god bio visok. Moze da bude samo manje.

Link to comment

Koliko sam gledao on je igrao u petorci sa Bezbradicom i Jankovicem u FMP-u, sto ce reci na krilu. I smatram da moze da bude kvalitetna trojka. Uglavnom videcemo sta ce da igra u Ostendeu (siguran sam da nece igrati na cetvorci).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...