Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

kilavo smo krenuli protiv Nemacke...ali Icelic zaista diletantski vodi ekipu...u petorci drzi Vasilija i makedonca kao jedine koji su napadacki potentni

Link to comment

jeli ovo Miljenovic jeban od strane mangupnog shtaba po drugi put ili ja nevidim dobro?pa jebo im pas mater covjece. pa koje su ovo gluposti.

Edited by John_Malkovich
Link to comment
pa jebo im pas mater covjece.
Bas sam ovo dosao da napisem. Da Dangubic nije nakupio tri licne, ne bi ni te minute dobio. Nek sisa vrecu kurceva ovaj trener, nevezano za rezultat prvenstva. Najtalentovaniji moraju da igraju, ostalo je sviranje.
Link to comment
Bas sam ovo dosao da napisem. Da Dangubic nije nakupio tri licne, ne bi ni te minute dobio. Nek sisa vrecu kurceva ovaj trener, nevezano za rezultat prvenstva. Najtalentovaniji moraju da igraju, ostalo je sviranje.
ozbiljno me je iznerviralo.prosto da se zapitas kuda plovi nasha kosarka ako glavni ili top 2 igrac ima ovakvu minutazu. klubski/menadzerski interes iznad stvaranje vrhunski igraca. a kao promijenili su vlast u savezu, new order kao. kriminal ako se ne napravi igrac u top 3 performera prvenstva iz naseg sastava.jako me nervira ovo.
Link to comment

Jebiga, sad mora prodzekt Vasilije Micic da se razigra, a to ne mere ako se previse deli odgovornost sa Miljenovicem na terenu, ili ako je ovaj gazda, ko sto bi trebalo da bude.

Link to comment

a too, da. ajmo malo razigrati ovog, malo ovoga, malo onoga. pijaca.jebes bacanje para na jednog igraca. kom briga sto se smatrao izuzetnim talentom. u kurac je ovo sve oshlo.

Link to comment
Bas sam ovo dosao da napisem. Da Dangubic nije nakupio tri licne, ne bi ni te minute dobio. Nek sisa vrecu kurceva ovaj trener, nevezano za rezultat prvenstva. Najtalentovaniji moraju da igraju, ostalo je sviranje.
uzas jebeni. ko je ovaj icelic, da nije iz fmp-a?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...