Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Je li neko gledao D. Ristica a da to nije YT sa jordan classic-a? Znam da je po brojkama dominantan ali moze li u par reci kakav je igrac? Hvala...

Link to comment

Evo odgledah poluvreve prvo. Tesko je da ocenim koliko smo dobri, jer su ovi crnogorci smehotres, a mi igramo prilicno effortless i opet ih odvaljujemo. Ono sto je izvesno je da nam je unutrasnja linija brutalna. Salic mi je prijatno iznenadjenje, mislio sam da je neki obican medjed, ali deluje kosarkaski. Ristic sa pola dupeta dominira. Kaplanovic mi na prvu loptu deluje kao najveci potencijal u ekipi, visok, pokretljiv, odlicna tehnika, ima pregled igre, brz skok, dobre ruke, bas dobar klinac. Tejic levoruk, dobar sut i fine fizikalije. Sto se tice bekova, tesko za oceniti, osim da je Rebic dobar organizator, a Djukanovic ima jako dobru ruku. popovic ok, ali nisam video nista van reketa da je uradio. Uglavnom, fino poslozena ekipa, ima sve sto treba da se bori za visok plasman.fei, Hezonja, Ristic, ono sto ja znam da odskace. Ovu generaciju jos nismo gledali, pa cemo da sacekamo sa powerrankingom. Recimo, mi i Hrvati delujemo dobro, ali sacekacemo Litvance, Spance i francuze.edit2: Kaplanovicu pise jedna asistencija, ja mu do sada izbojao najmanje 4.

Edited by Joe D
Link to comment

95. kadeti, 93. juniori.moram reci da me Ristic malo potseca na Milicica, ofanzivno. Jeste nizi, ali zato ima dosta bolje ruke. Osim toga, dosta slicni pokreti i potezi.Djukanovic je money. U prvom poluvremenu je u startu promasivao, ali kad se namestio usrao im se u zivot. Odavno takvog nismo imali.

Link to comment

Ako se ne varam vecina tih igraca koji nose selekciju 95. su Covicevi puleni, sto znaci verovatno buduci Zvezdini. Pa ako nekoga ne mrzi da ih nabroji, napise osnovne karakteristike, i slicno.edit:ustvari Joe je gore skautirao nesto od tih igraca - jesu li to sve Coviceva deca od nabrojanih?

Edited by Nikodije
Link to comment

Hvala. To je onda dobra stvar, a za ocekivati je da fuzionisana Zvezda bude nesto ozbiljniji klub od sadasnjeg FMP-a, i da ti igraci nece odlaziti pre profi ugovora. A ako su ta petorica medju najboljim evropskim igracima tog godista, to je onda super perspektiva i za buducu Zvezdu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...