Jump to content
IGNORED

Deformisane izreke i sentence


3opge

Recommended Posts

Ko sa šešeljem tikve sadi, sam u nju pada.
Старија је онако пре девојци, сам у њу пада...мада има и она теорија по којој се све пословице могу завршавати са "убише Милоша".
Link to comment

Ko drugome jamu kopa fizički je radnik.Ko drugome jamu kopa radi kao grobar.Ko drugome jamu kopa voli PartizanA.Ko drugome jamu kopa Nikolić je Toma. -_-

Link to comment
Ko drugome jamu kopa fizički je radnik.Ko drugome jamu kopa radi kao grobar.Ko drugome jamu kopa voli PartizanA.Ko drugome jamu kopa Nikolić je Toma. -_-
Ko drugome jamu kopa ubiše Miloša
Link to comment
  • 2 weeks later...

polu-trolljuce u busu, jedna shalterusha drugoj- nisam otisla nigde za praznik jer ne zelim da se ne razbolim, u ponedeljak primamo plate./

Link to comment

Cesto se setim one iz nadrealista i skeca o radnim akcijama za privatnike. elem grade kucu Hapi, pripadniku "stare sarajevske piljarske familije" i pevaju racunajte (privatnici) na nas. Hapa, rasplakan prilazi logorskoj vatri i akcijasima i vidno ganut izusti:"nece ni Hapa ostati kratkih rukava prema vama"te im poce nuditi miksere i mikrovalne sa 20% popusta.nase poimanje kapitalizma i stanje od 90 na ovamo je sazeto u ovoj Hapinoj "deformisanoj" izreci.

Link to comment

nisam siguran da klasicno frojdijanski koncept transfera kao prenosenje osecanja i fantazija sa znacajnih osoba iz detinjstva na terapeuta, valjano funkcionise u cestoj sintagmi transfer neprijatnosti. mozda projekcija? psiholozi, ispomoc.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Но, блесав оближе.Гаде један блесави.(да мало помогнем, прва беше на француском, друга на енглеском, па погађајте оригинале...).

Link to comment

Silly bastard (ili bugger) za drugu, prilično sam siguran, mada bih ja radije rekao skote blesavi, nekako mi toplije.edit: izjutra sam spor, mada...

Edited by Vapad
Link to comment
Но, блесав оближе.Гаде један блесави.(да мало помогнем, прва беше на француском, друга на енглеском, па погађајте оригинале...).
Noblesse oblige.God bless you.-_-
Link to comment
Ko drugome jamu kopa fizički je radnik.Ko drugome jamu kopa radi kao grobar.Ko drugome jamu kopa voli PartizanA.Ko drugome jamu kopa Nikolić je Toma. -_-
Ja sam jedanput slucajno lupio "Ko drugome jamu kopa, u njega je i baci"Mislim da je to prvo bacanje same jame u nesto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...