Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ajmo ovako, lagano i strpljivo: zima -> niske temperature -> led na ulicamaled na ulicama -> i do 3put kraci zaustavni put sa zimskim gumamakraci zaustavni put sa zimskim gumama -> veca sigurnost, bezobzira na vozacko umece i impresivan broj predjenih km na godisnjem nivou letnja guma na ispod 7 celzija, bez obzira na sneg -> gubitak svojstava, sto kao rezultat ima: a) losu upravljivost -> manja sigurnost u voznji, bezobzira na vozacko umece i impresivan broj predjenih km na godisnjem nivou b) brze trosenje -> vece troskove eksploatacijezimska guma na ispod 7 celzija, bez obzira na sneg -> nema gubitka svojstava, sto kao rezultat ima: a) dobru upravljivost -> vecu sigurnost u voznji, bezobzira na vozacko umece i impresivan broj predjenih km na godisnjem nivou b) sporije trosenje -> manje troskove eksploatacije
[ion]to nije tacno. predstavljas cifre i statistiku onako kako tebi odgovara. zasto nisu objavili apsolutne brojeve, pa da mi sami izvucemo procente. uostalom, jasno je da je u pitanju zavera proizvodjaca guma u sprezi sa drzavom koja svu odgovornost za moju sigurnost prebacuje na mene.[/ion]sad ozbiljno. super post. ako nije jasno i posle ovoga, donecu ti bojice, da nacrtas.
Link to comment
kako pandur prepozna te tzv. zimske gume?Da im ja urezem taj simbol i prevarim naciste na vlasti.
dosta je tesko, to mogu samo visoko trenirani profesionalci da procitaju. pise velikim slovima 'winter' na njima. Edited by Grunf
Link to comment

ajde, imbecili, razgranicite - BOLJE JE IMATI ZIMSKE GUME od SVI MORAJU IMATI ZIMSKE GUME ILI CE PLACATI KAZNE. extremno mi idete na kurac. sta ste se svi uskurcili sa fizickomatematickim dokazivanjima da su zimske gume bolje na snegu od letnjih. no shit sherlocks. mi ovde raspravljamo o tome da li je 'posteno' u zemlji srbiji terati sve vozace da poseduju iste, a ne da li su bolje od letnjih. jebeni forumski heroji.

Edited by 8-walker
Link to comment

najveca je sramota da se mlad covek gura da istakne kako je vlas' u pravu.Umesto devojke da vijate, vi ovde branite napore vlasti da sa jos jednim "to je za tvoje dobro" pljacka vec opljackane.Trecu godinu sa celavim letnjim gumama pohodim zimske centre vojvodine i nisam ni krava zgazio.

Link to comment
predajem se. uvidjam svoje greske. zimske gume su sranje i ko ih stavi na kola celava mu keva. je l sam sad punker?
nisi punker, ali ako ti nije problem, probaj da se ubacis u raspravu™ i raspravljas o onome o cemu se prica, a ne da li je nebo plavo, a voda mokra.
Link to comment
The use of winter tyres is not mandatory in France
It is not compulsory to use winter tyres in Italy
In Norway winter tyres are not compulsory,however snow chains are as dictated by local road signs
In germany motorists are obliged to make sure they have correct tyres to suit the winter weather conditions
The Swiss regulations are similar to those used in France. There is no general obligation to use winter tires, although most motorist associations highly recommend the use of winter tires for insurance reasons.
SlovakiaCars are required to be fitted with Winter tires if driven in wintry conditions.
Hungary
Cars are required to be fitted with Winter tires and must carry a set of snow-chains during periods of wintry conditions.
CroatiaCars are required to be fitted with Winter tires and must carry a set of snow-chains during periods of wintry conditions.
United KingdomThe use of Winter tires is not compulsory in the United Kingdom.
Link to comment
predajem se. uvidjam svoje greske. zimske gume su sranje i ko ih stavi na kola celava mu keva. je l sam sad punker?
Zimske gume i bezbednost u saobracaju su super i ja ih podrzavam, volim i tezim ka njima... No nemam novaca za toliku bezbednost a kriminalci na vlasti kazu da ce me odrati ako ne prihvatim njihom prijateljski savet za povecanje ugodnosti u voznji.Ne volim kad me neko bije za moje dobro pa to ti je.Inace, do sad mi je prsluce™ nevidjeno mnogo puta spaslo zivot i zdravlje i jos uvek sam zahvalan sto su me terali i da to kupim onomad. Kako sam samo mogao da vozim bez neotpakovanog i negde zaturenog prsluka do tad, da mi je znati?Edit: ha! Samo u socko zemljama koje se pale na Evroviziju je obavezno imati zimske gume. Svugde gde se jos uvek prvobitno akumulira kapital. Edited by Mp40
Link to comment
BOLJE JE IMATI ZIMSKE GUME od SVI MORAJU IMATI ZIMSKE GUME ILI CE PLACATI KAZNE.
braaavo, i ti si cak shvatio!moj posao je ovde zavrsen:)(jos da skuzis onaj deo oko cijene i mozes da se zenis!) Edited by ToniAdams
Link to comment
nisi punker, ali ako ti nije problem, probaj da se ubacis u raspravu™ i raspravljas o onome o cemu se prica, a ne da li je nebo plavo, a voda mokra.
ajde mi reci, al iskreno, da li mislis da vecinu vozaca u srbiji mozes ikako, osim primoravanjem, navesti da voze zimske gume zimi? da li mislis da se broj vozaca koji od svoje volje voze zimske gume na sva cetiri tocka, meri procentima ili promilima?
Edit: ha! Samo u socko zemljama koje se pale na Evroviziju je obavezno imati zimske gume. Svugde gde se jos uvek prvobitno akumulira kapital.
pa jeste, al samo u tim zemljama imas cunga lunga osiguravajuca drustva. sta mislis, koliko bi te kostalo auto osiguranje u francuskoj ako kazes 'boli me kurac, nemam para za zimske gume, ja sam borac protiv sistema'? Edited by Grunf
Link to comment
ajde mi reci, al iskreno, da li mislis da vecinu vozaca u srbiji mozes ikako, osim primoravanjem, navesti da voze zimske gume zimi? da li mislis da se broj vozaca koji od svoje volje voze zimske gume na sva cetiri tocka, meri procentima ili promilima?
slazem se. represija ftw. takav smo narod, navikli na tesku ruku !
Link to comment
braaavo, i ti si cak shvatio!moj posao je ovde zavrsen:)(jos da skuzis onaj deo oko cijene i mozes da se zenis!)
okej, ali zasto onda napusavas nas koji smo protiv tog ZAKONA koji primorava na kupovinu ? slazemo se svi da je bolja zimska od letnje na snegu ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...