Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 months later...

Insajd iz prve ruke: danas ponovo uključene kamere u Bg. Grad je i bez njih prepun žandara, sve u svemu pripazite se; sutra će pljuštati kazne.

Link to comment

Da li mogu roze dozvolu sada da menjam iako mi važi do 20ne znam koje?

 

Mozes, ja sam takvu promenila pre mesec-dva.

Da sam znala da ce produziti rok do 2017. ne bih to radila, jer mi sad medjunarodna ne vazi vise. :/ (Mada imam ideju da odem u AMSS i kukam da mi samo upisu broj nove vozacke i lupe neki pecat, no znam da nista od toga nece biti)

Link to comment

Ne znam, meni se ne daju pare za međunarodnu (čemu to služi osim da uzmu pare) a kontam da ako uzmem tu novu niko me neće drkati u Grčkoj, mada mislim da bi i roze odradila posao.

Link to comment

Kako cemu sluzi, u dosta zemalja nije dovoljna nova 'plasticna' vozacka, vec i medjunarodna. Moja bi vazila jos godinu i po dana, zato sam se smorila - a treba mi vec za mesec-dva..

Link to comment

Ne znam, meni se ne daju pare za međunarodnu (čemu to služi osim da uzmu pare) a kontam da ako uzmem tu novu niko me neće drkati u Grčkoj, mada mislim da bi i roze odradila posao.

 

У Грчкој неће,али на македонској граници је траже уз пасош.

Link to comment

У Грчкој неће,али на македонској граници је траже уз пасош.

Traze zeleni karton, ne medjunarodnu dozvolu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...