Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jao, ovaj magarac na 0:30, "čuo sam da će biti gužva, al to je naša krivica, što nismo zamenili na vreme".Pa treba ovaj narod jebati i pljačkati naizmenično, dok ne pocrkaju od gladi ili iscrpljenosti.Pa pička vam materina neradnička, imate naše adrese, imate sve podatke o nama, znate ko ima staru a ko novu dozvolu, pa napravite jebene dozvole i pošaljite nam ih na kućne adrese, u usta vas jebem pandurska glupa i neorganizovana.

Link to comment
A kako ćeš onda platiti takse?
Pa ako se vrti oko toga, neka nam pošalju prvo uplatnice, pa ko plati nek mu naprave i pošalju dozvolu.Sve može, samo je njima lakše da stojimo u redu i gledamo pandura kako nakon svakog izdatog pasoša restartuje skrnavi XP umesto da u (web!) aplikaciji izabere New ili šta već ili u krajnjem slučaju restartuje browser (gledao sopstvenim očima).No, ovde nikad nije i neće država služiti stanovništvu, već obrnuto.
Link to comment

bas ceznem za placanjem taksi; da l' ce jednom moci ista o trosku drzave, pitam se da li je moguce to... msm, nije da smo svojevoljno hteli da imamo novi obrzac; eto, to mi ide na zivac vise od bilo kog cekicanja u redovima

Link to comment

Sad pogledah..moja vozacka vazi do 2019. Zamenicu je tada..nek si jebu matere, nikakve kazne ne placam vec neko vreme, vidim da mi nista konkretno ne mogu i zato opet velim, nek si jebu matere i oni i njihove ideje za popunjavanje budzeta.

Link to comment

i ja moram da zamenim:(jel istina da kad ti istekne registracija ne moras da registrujes u roku od mesec dana (da ne bi morao da menjas i tablice) nego mozes kad hoces, i nakon 2 meseca neces morati nove tablice

Link to comment
Sad pogledah..moja vozacka vazi do 2019.Zamenicu je tada..nek si jebu matere, nikakve kazne ne placam vec neko vreme, vidim da mi nista konkretno ne mogu i zato opet velim, nek si jebu matere i oni i njihove ideje za popunjavanje budzeta.
doneće uredbu da to što važi ne važi. ja sam pisao o tome kako sam kažnjen sa 6000 zbog isteka dozvole. posle mesec i po dana stigla je opomena sa nagoveštajem zamene za 6 dana bajboka. ažurniji su sada. drugo, postoji varijanta da ako napraviš neku štetu do 1919 godine osiguranje ne prizna polisu jer "voziš bez važeće dozvole". ima verovatno još neka krivina na kojoj čekaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...