Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Jeste za žaljenje ali isto tako se vremenom umoriš kad viđaš bacačice kladiva koje umišljaju da su manekenke. A kad ti prizori potraju celu sezonu počneš da se gadiš. Ali dobro, vas dve verovatno na ovu temu dolazite da oplakujete te koje ni grama modnog ukusa nemaju.

Link to comment
Ali dobro, vas dve verovatno na ovu temu dolazite da oplakujete te koje ni grama modnog ukusa nemaju.
Ma jok! Cesto vidim debele zene u helankama. Ne znam da li je to znak da su se otarasile kompleksa (tj snage licnost) ili nedostatak ukusa. Sta mi preostaje nego da cutim. Meni ionako ni iz dzepa ni uz dzep.
Link to comment
Čizma skraćuje nogu, po pravilu ne stoji nijednoj ženi koja je niža sem ukoliko nije i sitna pa deluje poporcionalno.
zato na izlozima radnji lepe plakate "čizmu ne smeš probati ako voliš klopati"a svaki pravi trgovac pre stupanja u radni odnos položi zakletvu da je neće prodati ženi ispod 180 cm visine -_-
Devojka od svojih 165cm i 65kg uvuče se u uzane farmerke i upaše ih u čizme. Prelep prizor.
ako ti se ne sviđa, ne moraš da gledaš -_-
Ma jok! Cesto vidim debele zene u helankama. Ne znam da li je to znak da su se otarasile kompleksa
ako je tako a barem u 90% slučajeva jes, bravo im za todok kompleske vuku zagledavačice što silno se potresaju zbog toga. tjah!
Link to comment
zato na izlozima radnji lepe plakate "čizmu ne smeš probati ako voliš klopati"a svaki pravi trgovac pre stupanja u radni odnos položi zakletvu da je neće prodati ženi ispod 180 cm visine -_-
Voliš zamenu teza? Igrala bih se toga ali me mrzi.
ako ti se ne sviđa, ne moraš da gledaš -_-
"Ako ti se ne sviđa ti promeni kanal/ne gledaj/odseli se". Varijacije su beskonačne. Ništa besmislenije od ovog argumenta nije osvanulo na nebu internet rasprava.
ako je tako a barem u 90% slučajeva jes, bravo im za todok kompleske vuku zagledavačice što silno se potresaju zbog toga. tjah!
Jesi ti komedijašica? Jeste, bravo im što su se oslobodile kompleksa pa sad svoja debela dupeta mogu da uvlače u helanke.Kompleksi su tu da te ograniče i spreče da napraviš grešku. Većina ljudi ima kompleks toga ili toga i većina ljudi je u pravu. Kompleks će debelu ribu sprečiti da obuče minjak i obruka se, onu sa bubuljicama po ramenima sprečiti da obuče majicu sa golim leđima i sl. Treba biti svestan svojih nedostataka, ne potencirati ih tako da to svi primete, a isticati ono što na tebi dobro izgleda. Nije svaka moda za svakoga.
Link to comment

heh, kad je tulum uvik sam na drugom mistu <_< enivej, hejtanje trendova i općenito komentiranje tuđih (modnih) izbora svakako ima jednu, recimo, tračersku dimenziju i u podlozi određenu potrebu za naglašavanjem vlastite posebnosti. s druge strane, na jednak se način može shvatit i potreba da levitiramo u visinama duhovnih vridnota i navodno iznad ovakvih sitnih ljudskih slabosti. uglavnom, zanimljiv mi je taj fenomen modnih preporuka i zabrana, posebno s obzirom da vrlo često i vrlo brzo ispadne da je ono što je ranije bilo no-no, postane must i obrnuto. tako da mi je teško i općim i osobnim hejtovima dati neku težinu. evo zadnjeg primjera di proviruje moja modna prevrtljivost i nedostatak 1 integriteta :( peep toes 8521-732428-d.jpg

Edited by Nicol
Link to comment
Treba biti svestan svojih nedostataka, ne potencirati ih tako da to svi primete
ne primećuju svi svaku glupost kao ti te nemoj generalizovati, zvučiš ko jeftini časopis za tinejdžerketime što ti se uzane farmerice uvučene u čizme dopadaju ali samo na sajz zirou kreaturama, diskriminišeš one od metar 65 ili pak postoje određena modna pravila za njih a da za njih ne znam? u tome je razlika između tvog stava i onog mog uha. ne mislim da ono mora biti isključivo klempavo npr kako bi mu ono nešto fino stajalo. ako ti je nešto gadno, gadno ti je kao takvo i u tome je valjda suština ovog topika Edited by orderka
Link to comment

Obostrano diranje u najtanju žicu :D Još malo fajta i imaćemo 3D vizuelizacije vas dve, kompletno obučene u omiljene stvari :jerry:

Link to comment

Možda je, ali je moje angry.gif I divno izgleda u sivim baletankama dokolenicama sa otvorenom petom i tabanom, od plute, ojačano ivericom. Sa zlatnim detaljima.

Link to comment

mogu ja da uskocim sa hejtom?390reva.jpgmeni su ove cipele slatke, ali ih toliko ima da su pocele da me izludjuju. udjes u podzemnu, u restoran, u prodavnicu, svaka zena sa grbom na cipelama.

Link to comment
mogu ja da uskocim sa hejtom?
uvik.leopard metastazirao na baletanke, sljedeće su valjda tenisice. jel taj križ naprid vjerski ili statusni simbol?
Link to comment
ja imam sa lubanjom baletanke.lubanja koja ima cirkone.i super su.
to je bas cool!ja hejtujem to sto svi moraju da imaju baletanke sa ovom groznom grbcinom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...