Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Dolce Gabana.Video sam na nekoj ribetini ceo paket od mindjusa, ogrlice, preko odece, kaisa, do cipela.Ko Cobe sa Zvezda Granda, s tim sto je Cobe porastao u Cigan Ma'ali, a ona je dete doktora raznih nauka, a i sama je doktor ekonomije (tema: gender inequalities and gdp growth!!!).Izgledala je ko najlepse odevena Ciganka kad povede decu kod lekara (ovo nije ni diskriminacija, ni fazisam)..."Ah Dolce is so sweet, it costed me almost two thousand to put all this on me, and people somewhere do not have to eat".E pa, jebem mu mater.
e vala i ja - kaki joj je to d&g ako je od glave do pete gabanisana za samo dve iljade. :D
Link to comment

99% posto ljudi ove zime koristi hacking knot u vezivanju salova, vec je pocelo da lici na uniformisanje.od prvobitnog dopadanja, pocelo je da me nervira.chelseaknotfd0.jpgedit: kod mene je jos sneg pa se setih

Edited by mei
Link to comment

Ne znam da li je već neko pomenuo nošenje srebrnih ili zlatnih patika svih maraka i vrsta, pa još ako su na čičak a vlasnica šljokicinizirana..

Link to comment
99% posto ljudi ove zime koristi hacking knot u vezivanju salova, vec je pocelo da lici na uniformisanje.od prvobitnog dopadanja, pocelo je da me nervira.chelseaknotfd0.jpgedit: kod mene je jos sneg pa se setih
Ovde i prosle i ove. Dodje mi da im razbijem glavu kada to vidim angry.gif U inat nosim onako domacinski, obrnem ga par puta oko sebe i to je to.
Link to comment

Gle, normalan topik van pdf-a Sport...1) Baletanke2) Trenerke (osim za bilo koji vid rekreacije)3) Baletanke4) One rupicaste klompe sto ih je Dule Vujosevic reklamirao proslo ljeto u HN5) Baletanke

Link to comment
Ovde i prosle i ove. Dodje mi da im razbijem glavu kada to vidim angry.gif U inat nosim onako domacinski, obrnem ga par puta oko sebe i to je to.
A ove godine zavladala prava epidemija. Takodje ga obmotavam na sve moguce nacine, i domacinski, i sa cvorovima pozadi, levo, desno, :lol: , samo da ne podseca na ovaj must have look.
Gle, normalan topik van pdf-a Sport...1) Baletanke
Sto se tice baletanki, ovde se ne skidaju ni kada je temperatura ispod nule. Znaci zamrznuta bosa noga, rozikasto-crvena ispucala koza od mraza, koja viri iz baletanke, posto ih nose na bosu nogu...Eto, ne volim da ih vidim zimi nikako.
Link to comment
1) Baletanke4) One rupicaste klompe sto ih je Dule Vujosevic reklamirao proslo ljeto u HN
znam da sam zla, ali nisam mogla odolit. 2 in 1 hibrid crocsica i baletankicrocsflat.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...