Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

1. Antilop cipele "Sebago" sa prednjim delom kockasto zasečenim kao kopito. :thumbdown: 2. Gumeno-platnene domaće cipele "Zlatar", u teget ili bež boji, bile aktuelne '80-ih :puke: 3. "Veštičije" cipele (duguljast, tanak oblik sa vrhom koji se sužava). Neke žene su jako sklone tom obliku i sviđaju im se samo takve.4. Cipele koje u sebi zovem "Amose, šalio sam se". Crne, obično dublje, sa ogromnom metalnom šnalom napred. Takve je u crtaću nosio Bendžamin Frenklin, a miš Amos spavao u njima. 5. Cipele sa odsečenim vrhom, kroz koji viri deo palca i drugi prst.Moja mama ima dijametralno suprotan ukus od mene i uvek me je nagovarala da uzmem neki od nabrojanih antimodela. :huh: Uvek sam se pitala kako se neko može zaljubiti u osobu sa takvim cipelama.

Link to comment
5. Cipele sa odsečenim vrhom, kroz koji viri deo palca i drugi prst.
baš sve? šteta, recimo ove (designer stuart weutzman, noga angeline jolie)stuart_weitzman_heels_angelina_jolie_large2.jpgedit: sa ostalim suglasna Edited by Nicol
Link to comment
Moja mama ima dijametralno suprotan ukus od mene i uvek me je nagovarala da uzmem neki od nabrojanih antimodela. :huh:Uvek sam se pitala kako se neko može zaljubiti u osobu sa takvim cipelama.
slazem se, to je presudan faktor pri zaljubljivanju. :unsure::blink::rolleyes:
Link to comment

E da,zaboravila da dodam,mrrzim nošenje "narukvica",prstenja i ostalih stvarčica na nogama.Btw,ako se narukvice stavljaju na ruke,kako bi se zvale te iste na nogama?Nanogvice? :rolleyes:

Link to comment
E da,zaboravila da dodam,mrrzim nošenje "narukvica",prstenja i ostalih stvarčica na nogama.Btw,ako se narukvice stavljaju na ruke,kako bi se zvale te iste na nogama?Nanogvice? :rolleyes:
ja ne mrzim 'nanogvice' i nosim ih ponekad leti. bas sam ljankase :lol:
Link to comment
baš sve? šteta, recimo ove (designer stuart weutzman, noga angeline jolie)
Nisu za bacanje, ali uvek bih pre izabrala ili sandale sa širim kaišićem, ili zatvorene cipele. Stvar ukusa. Na nozi Angeline Jolie sve se prašta... ^_^
Link to comment
kad su nove đon je kompaktan, ali bit će čupav do 9. mj.
od kad si spomenula espadrile, videla sam jedno 10 u gradu. do tata - ni jedne :D kupi sto pre, da rascupavis djon!
Link to comment

Dolce Gabana.Video sam na nekoj ribetini ceo paket od mindjusa, ogrlice, preko odece, kaisa, do cipela.Ko Cobe sa Zvezda Granda, s tim sto je Cobe porastao u Cigan Ma'ali, a ona je dete doktora raznih nauka, a i sama je doktor ekonomije (tema: gender inequalities and gdp growth!!!).Izgledala je ko najlepse odevena Ciganka kad povede decu kod lekara (ovo nije ni diskriminacija, ni fazisam)..."Ah Dolce is so sweet, it costed me almost two thousand to put all this on me, and people somewhere do not have to eat".E pa, jebem mu mater.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...