Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

konkretno što se tiče 'bermuda trenerki' na netu ne nadjoh takvih sakatih modela koje sam videla popodne ali opisaću, dakle zamisli široku pamučnu trenerku koja se zavrsava širokom ramflom tik ispod kolena.. :wacko:

Link to comment

ja sam široke bermude shvatila kao one široke suknja-hlače do ispod kolina, od teškog materijala koji lipo pada, na dnu s elastičnom trakom koja ih sužava, inspirirane recimo dimijama. nemam pojma kako se zovu, i meni su ružnjikave, ali do kraja sljedeća sezone očekujem da ću se desenzibilizirat....

Link to comment

ma naravno da ima elegantnih lepih, stilizovanih komada,ali mi nekako ne ide da sve baš mora da ide u bermude, u tom smislu mi trenerka baš i nije za takav modni izlet...

Link to comment

Ja sam još uvek u šoku od farmerica sa nogavicama upasanim u čizme. Valjda sam videla jedva tri devojke da im to dobro stoji, a sve nose (dobro, nosile su zimus).

Link to comment

mnogo smarate!nek nosi svak šta mu drago, šta pa koji moj zagledavate? jebote ko one babetine što vire s prozora, na to me podsećate. zgrožena sam!ko da dalje od begaljice ne videstenosi i džak ako ti volja, šta to mene ima da boli uvceu je big fakin dil, uvukla je farmerice u čizme, aj je naplavimo <_<

Link to comment

Ti individualni hejtovi su pojava relativnog, lokalnog karaktera. Ko ne zna da obuzda sopstveni senzibilitet on vice "bua!". A ko mari za to? Pljunuti po necemu je jedna vrsta potrebe da se glorifikuje sopstvena razlicitost u ukusima. Da se javno markira sopstvena superiornija razlicitost. A sve to fino moze i cutke da se uradi. Delima a ne verbalnim zgrazavanjem. Pravo na izbor je svima dato.

Edited by cyberwor/L/d
Link to comment

Wow sva sreca pa ste tu da nas prosvetlite i vratite na pravi put - po vasoj logici moze da se opljuje veci deo topica na forumu...Ovo je zamisljeno kao manje-vise zabavan topic na kome pricamo sta nam se ne svidja sto se trenutno nosi i sta je tu toliko problematicno? Jel ja sad treba da idem na sport i cudim se cudom sto pricaju o tamo nekim utakmicama kad mene to potpuno ne interesuje ? Neka igraju fudbal kako hoce mene boli uvce? Sto onda pricamo o filmovima i muzici - sta ce nam lista najgorih ili najboljih filmova - neka svako slusa i gleda sta hoce sta nas briga? <_< I da, cyber trudim se i delima da dokazem svoju ' superiornu razlicitost' sto me ne sprecava da se verbalno zgrazavam nad npr. crocksicama i slicnim vizuelnim uzasima gde god stignem...

Link to comment
Wow sva sreca pa ste tu da nas prosvetlite i vratite na pravi put - po vasoj logici moze da se opljuje veci deo topica na forumu...I da, cyber trudim se i delima da dokazem svoju ' superiornu razlicitost' sto me ne sprecava da se verbalno zgrazavam nad npr. crocksicama i slicnim vizuelnim uzasima gde god stignem...
Sva sreca te se sve da razumeti. Prosvetljenje savko sam sebi "smesta". Svako radi prema svom nahodjenju. Tant pis!
Link to comment
Wow sva sreca pa ste tu da nas prosvetlite i vratite na pravi put - po vasoj logici moze da se opljuje veci deo topica na forumu...Ovo je zamisljeno kao manje-vise zabavan topic na kome pricamo sta nam se ne svidja sto se trenutno nosi i sta je tu toliko problematicno? Jel ja sad treba da idem na sport i cudim se cudom sto pricaju o tamo nekim utakmicama kad mene to potpuno ne interesuje ? Neka igraju fudbal kako hoce mene boli uvce? Sto onda pricamo o filmovima i muzici - sta ce nam lista najgorih ili najboljih filmova - neka svako slusa i gleda sta hoce sta nas briga? <_< I da, cyber trudim se i delima da dokazem svoju ' superiornu razlicitost' sto me ne sprecava da se verbalno zgrazavam nad npr. crocksicama i slicnim vizuelnim uzasima gde god stignem...
mašiš suštinuMeni je sva lepota u toj tolikoj različitosti. Okej, Sofija ne voli farmerice uvučene u čizme, poštujem. Vrlo verovatno da fura drugačiji stil, sjajno! Al jebote, nije to sad pa neki ekstremizam ne znam kakvi (pogle ono izobličeno uho na prethodnoj strani npr) očekivala sam maltene samo još da kaže kako se nikad ni u ludilu ne bi družila sa devojkom koja nosi TO, praveći sve onu zgroženu facu. Eto tako sam ja doživela Sofiju. Plašim se ljudi koji se hrane hejtom ne bi li iskazali tu svoju superiornu različitost, majke mi.
Link to comment
mnogo smarate!nek nosi svak šta mu drago, šta pa koji moj zagledavate? jebote ko one babetine što vire s prozora, na to me podsećate. zgrožena sam!ko da dalje od begaljice ne videstenosi i džak ako ti volja, šta to mene ima da boli uvceu je big fakin dil, uvukla je farmerice u čizme, aj je naplavimo <_<
Ti individualni hejtovi su pojava relativnog, lokalnog karaktera. Ko ne zna da obuzda sopstveni senzibilitet on vice "bua!". A ko mari za to? Pljunuti po necemu je jedna vrsta potrebe da se glorifikuje sopstvena razlicitost u ukusima. Da se javno markira sopstvena superiornija razlicitost. A sve to fino moze i cutke da se uradi. Delima a ne verbalnim zgrazavanjem. Pravo na izbor je svima dato.
Mislim da ste omanule temu. Ovde se govori o Hate listi trendova (između ostalog). Nisam pratila temu od početka, samo sam preletela ali se ne sećam da sam primećivala ovakvo graktanje. Jeste vas dve sledbenice jahaćih pantalona? Možda ste obe visoke 180cm, vitke i zgodne pa vam dobro stoje nogavice upasane u duboke čizme, ali ako niste, onda je šansa da vam to dobro stoji prilično tanka. Čizma skraćuje nogu, po pravilu ne stoji nijednoj ženi koja je niža sem ukoliko nije i sitna pa deluje poporcionalno. A niskih i sitnih je mnogo manje od niskih i zdepastih (uvek sa debelim listovima) ali sve vole da misle da im dobro stoji, pri čemu je malo njih u pravu. Devojka od svojih 165cm i 65kg uvuče se u uzane farmerke i upaše ih u čizme. Prelep prizor.
Meni je sva lepota u toj tolikoj različitosti. Okej, Sofija ne voli farmerice uvučene u čizme, poštujem. Vrlo verovatno da fura drugačiji stil, sjajno! Al jebote, nije to sad pa neki ekstremizam ne znam kakvi (pogle ono izobličeno uho na prethodnoj strani npr) očekivala sam maltene samo još da kaže kako se nikad ni u ludilu ne bi družila sa devojkom koja nosi TO, praveći sve onu zgroženu facu. Eto tako sam ja doživela Sofiju.
Ako smatraš da je različitost jedini kriterijum za lepotu zašto onda povraćaš na rupe u ušima? A i svaka čast za doživljaj mene.
Plašim se ljudi koji se hrane hejtom ne bi li iskazali tu svoju superiornu različitost, majke mi.
šta da kažem na ovo sem da se slatko nasmejem. :lol:
Link to comment
Devojka od svojih 165cm i 65kg uvuče se u uzane farmerke i upaše ih u čizme. Prelep prizor.
Pa to je vise za tiho (najtise) zaljenje nego za hejt. Ko zna - zna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...