Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

to su cizme predvidjene za uz suknju (ako mislis na one dugacke), pa onda utrpavas unutra samo carapice :) imas i one neke 80s retro kratke cizme, u koje se uspesno pakuju nogavice ipak bolje uskih pantalona.(iako inicijalno predvidjene za uz helanke, al to smo se slozili da je grozno)

Link to comment

o jebemti, leia, ocigledno mi je da su predvidjene ili za suknje ili za etiopljanke, ali mi se to ne svidja :Dedit: nisu skroz dugacke tj duboke, mozda tek 2-3 cm vise od klasicnih

Edited by morgana
Link to comment

ja kad ne mogu da uvucem pantalone kako treba u cizme preko nogavica navucem najlonske dokolenice i upadam bez problemaistina, malo ljakse pod pretpostavkom da cu da se izuvam negde :P

Link to comment

imas point. kad bi uzivo videla zenske kojima na revijama te cizme landaraju, sve bi ti bilo jasno.ne kapiram koja je trzisna logika masovno ih proizvoditi, zaista. no dobro. mozda da probas onu drugu varijantu, ako je u tvom fazonu...

Link to comment
to su cizme predvidjene za uz suknju (ako mislis na one dugacke), pa onda utrpavas unutra samo carapice :)
Hejt za zene koje koriste deminutive izrazavajuci se o odeci i obuci :puke:
Link to comment
Sta fali mom avataru? [opreznim glasom] Kad je bal, nek je maskenbal.
batine i buzdovani su out. (al nemoj ni da obrises pa da ostavis samo bog :D ok, kad je bal, nek je pod maskama :)
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...