Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Just now, I*m with the pilots said:

Te papuce sa belim carapama do pola listova vidim povremeno i na omladini u Nemackoj, bas je wtf momenat. I uopste te papuce kao odevni predmet van kuce i bazena - totalna enigma.


 

Spoiler

Pokushavam da se setim gde sam videla gomilu ljudi u tim papuche charape momentima. Ne bih rekla da je bilo u CG, ljudi jel moguce da se negde po BGu to nosi?

/demencija totalna/

 

Link to comment

ooo nose klinci i po Ns uveliko te navucene bele carape i papuce...

pre neki dan se vozila busom i jedan decko sedi kad dolazi drugar isto sa tim carapama i papucama i njih dvojica tako sede jedan preko puta drugog,umrla sam od smeha :laugh:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
49 minutes ago, ivy said:

ooo nose klinci i po Ns uveliko te navucene bele carape i papuce...

pre neki dan se vozila busom i jedan decko sedi kad dolazi drugar isto sa tim carapama i papucama i njih dvojica tako sede jedan preko puta drugog,umrla sam od smeha :laugh:

 

Ja sam videla takvih nekoliko njih u metrou jedared, bili su maltene kopi-pejst, pomislih da idu na neku carapansko-papucarsku konferenciju.

Link to comment
1 hour ago, Mel said:


 

  Hide contents

Pokushavam da se setim gde sam videla gomilu ljudi u tim papuche charape momentima. Ne bih rekla da je bilo u CG, ljudi jel moguce da se negde po BGu to nosi?

/demencija totalna/

 

nose rusi ovde u beogradu, a sad kad pričate, videla sam jutros klinca ispred škole mika alas u čarapama i ovim boroletama... zbunio me bio prizor. 

e da i nosim ja al na krokse. ranije dok sam izlazila iz ove kloake od zemlje to mi je bilo prvo da obujem sandale i čarape. najudobnija kombinacija na svetu.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

sandale i čarape. najudobnija kombinacija na svetu.

živka carica

 

 

a primetila sam da postoji intenzivna mržnja prema toj kombinaciji na čitavom jugu Evrope, dok je na severu i u sredini to potpuno normalna stvar

  • +1 1
Link to comment
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...